Igor Podolšak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dugovi prema zaposlenicima

+2
Osvetnica
Admin
6 posters

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Go down

Dugovi prema zaposlenicima Empty Dugovi prema zaposlenicima

Postaj by Admin pon 1 lis 2012 - 23:32

Ovdije slobodno iznesite koliko Vam je Igor dužan s time da slobodno zračunate 17% zakonskih godišnjih kamata na dug!
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 44
Bodovi : 82
Reputacija : 5
Join date : 10.01.2011

https://www.facebook.com/igor.podolsak

[Vrh] Go down

Dugovi prema zaposlenicima Empty Re: Dugovi prema zaposlenicima

Postaj by Osvetnica uto 2 lis 2012 - 0:07

10 000 kuna - osnovno dugovanje bez kamata. Papire imam doma, al nisam još pokretala tužbu, jer nam je rečeno da se ionako nečemo imati odakle naplatiti...;(

Osvetnica

Broj postova : 53
Bodovi : 75
Reputacija : 20
Join date : 01.10.2012

[Vrh] Go down

Dugovi prema zaposlenicima Empty 10500kn + kamate

Postaj by Nadobudan uto 2 lis 2012 - 11:14

preko 16 800 kn do danas!

Nadobudan

Broj postova : 19
Bodovi : 36
Reputacija : 15
Join date : 02.10.2012

[Vrh] Go down

Dugovi prema zaposlenicima Empty Re: Dugovi prema zaposlenicima

Postaj by Cica Maca sri 3 lis 2012 - 5:38

Very Happy


Zadnja promjena: Cica Maca; sri 3 lis 2012 - 11:49; ukupno mijenjano 1 put.

Cica Maca

Broj postova : 86
Bodovi : 105
Reputacija : 19
Join date : 01.10.2012

[Vrh] Go down

Dugovi prema zaposlenicima Empty Re: Dugovi prema zaposlenicima

Postaj by Admin sri 3 lis 2012 - 8:51

Cica Maca je napisao/la:Svi zaposleni kojima Podolšak i svita i kamarila duguje plate mogu da prihajave iznose kojie duguje na sledece brojeve telefona: 0642358781 i 069/50-111-20.

A to su brojevi nekih ustanova ili...?
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 44
Bodovi : 82
Reputacija : 5
Join date : 10.01.2011

https://www.facebook.com/igor.podolsak

[Vrh] Go down

Dugovi prema zaposlenicima Empty Re: Dugovi prema zaposlenicima

Postaj by FightForMyRight sri 3 lis 2012 - 11:46

Meni se duguje jedna plata i to ne cela...i iskreno receno, nije mi toliko ni stalo do tih para jer stvarno to nije neka velika cifra, ali mi je jako stalo da sve ovo bude javno, sto javnije! Spremna sam se odreci kompetnog novca u korist onoga ko ode na kucnu adresu Milijane Ribac ili Zorane Elek i naplati od njih novac koji mi duguju. Posto mi je obecana plata od 40 000, to je cifra koju poklanjam onome ko je naplati!

FightForMyRight

Broj postova : 24
Bodovi : 20
Reputacija : -4
Join date : 02.10.2012

[Vrh] Go down

Dugovi prema zaposlenicima Empty Re: Dugovi prema zaposlenicima

Postaj by Admin sri 3 lis 2012 - 14:21

FightForMyRight je napisao/la:Meni se duguje jedna plata i to ne cela...i iskreno receno, nije mi toliko ni stalo do tih para jer stvarno to nije neka velika cifra, ali mi je jako stalo da sve ovo bude javno, sto javnije! Spremna sam se odreci kompetnog novca u korist onoga ko ode na kucnu adresu Milijane Ribac ili Zorane Elek i naplati od njih novac koji mi duguju. Posto mi je obecana plata od 40 000, to je cifra koju poklanjam onome ko je naplati!

Ovo zvuči kao ucjenjivanje tuđe glave!
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 44
Bodovi : 82
Reputacija : 5
Join date : 10.01.2011

https://www.facebook.com/igor.podolsak

[Vrh] Go down

Dugovi prema zaposlenicima Empty Re: Dugovi prema zaposlenicima

Postaj by Cica Maca sri 3 lis 2012 - 14:36

Admin je napisao/la:
FightForMyRight je napisao/la:Meni se duguje jedna plata i to ne cela...i iskreno receno, nije mi toliko ni stalo do tih para jer stvarno to nije neka velika cifra, ali mi je jako stalo da sve ovo bude javno, sto javnije! Spremna sam se odreci kompetnog novca u korist onoga ko ode na kucnu adresu Milijane Ribac ili Zorane Elek i naplati od njih novac koji mi duguju. Posto mi je obecana plata od 40 000, to je cifra koju poklanjam onome ko je naplati!

Ovo zvuči kao ucjenjivanje tuđe glave!

Ne, niste u pravu - ne zvuči kao ucena, vec samo potrazujemo novac od onih koji su nam i obecavali cifre, kule i gradove.

Cica Maca

Broj postova : 86
Bodovi : 105
Reputacija : 19
Join date : 01.10.2012

[Vrh] Go down

Dugovi prema zaposlenicima Empty Re: Dugovi prema zaposlenicima

Postaj by Admin sri 3 lis 2012 - 16:29

Cica Maca je napisao/la:
Admin je napisao/la:
FightForMyRight je napisao/la:Meni se duguje jedna plata i to ne cela...i iskreno receno, nije mi toliko ni stalo do tih para jer stvarno to nije neka velika cifra, ali mi je jako stalo da sve ovo bude javno, sto javnije! Spremna sam se odreci kompetnog novca u korist onoga ko ode na kucnu adresu Milijane Ribac ili Zorane Elek i naplati od njih novac koji mi duguju. Posto mi je obecana plata od 40 000, to je cifra koju poklanjam onome ko je naplati!

Ovo zvuči kao ucjenjivanje tuđe glave!

Ne, niste u pravu - ne zvuči kao ucena, vec samo potrazujemo novac od onih koji su nam i obecavali cifre, kule i gradove.

Samo skrećem pozornost na to da se taj post može i drugačije protumačiti!
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 44
Bodovi : 82
Reputacija : 5
Join date : 10.01.2011

https://www.facebook.com/igor.podolsak

[Vrh] Go down

Dugovi prema zaposlenicima Empty Re: Dugovi prema zaposlenicima

Postaj by Cica Maca sri 3 lis 2012 - 16:57

Admin je napisao/la:
Cica Maca je napisao/la:
Admin je napisao/la:
FightForMyRight je napisao/la:Meni se duguje jedna plata i to ne cela...i iskreno receno, nije mi toliko ni stalo do tih para jer stvarno to nije neka velika cifra, ali mi je jako stalo da sve ovo bude javno, sto javnije! Spremna sam se odreci kompetnog novca u korist onoga ko ode na kucnu adresu Milijane Ribac ili Zorane Elek i naplati od njih novac koji mi duguju. Posto mi je obecana plata od 40 000, to je cifra koju poklanjam onome ko je naplati!

Ovo zvuči kao ucjenjivanje tuđe glave!

Ne, niste u pravu - ne zvuči kao ucena, vec samo potrazujemo novac od onih koji su nam i obecavali cifre, kule i gradove.

Samo skrećem pozornost na to da se taj post može i drugačije protumačiti!

Ne može se drugačije protumačiti iz razloga što kada je uvedeno rivalstvo izmedju naših nadređenih, izmedju jane, zorane i jelene,i kad je otpočelo izdrndavanje jane i zorane nad jelenom kostic - one su počele obećavati sve - kule i gradove, naše je samo da dodjemo u kol centar i plata od skoro 400eu cheers super gde ima to??? samo da bi imale više ljudi od nje, imale su svoj lobi koji je drukao sve zivo,a te operaterke su imale sigurno dobro prikazane rezultate i tako su ostajale u firmi, iako su malo prodavale kosmodisakova, i njima obecaju platu, povecanje, a kada dodje ta jebena plata od 130-150eu - igor kao zeznuo stvar, ne da, ovakav je , onakav je
cim bi shvatile u sta su se upustile, kol operaterke bi počele da budu na distanci sa janom i zoranom i tada nastupa janin dan "D" - OTKAZ, u pola telefonskog razgovora. marš kući-
jelenu kostic su nazvale paja patkom, kao napući usne i samo štrafta niz kol centar i u stanju je da ne progovori ni jednu jedinu reč.
tako da bi bile super podolšakovi praziluci, koji mu iz d* vire, obecavali su sve i svasta.

Cica Maca

Broj postova : 86
Bodovi : 105
Reputacija : 19
Join date : 01.10.2012

[Vrh] Go down

Dugovi prema zaposlenicima Empty Re: Dugovi prema zaposlenicima

Postaj by Osvetnica sri 3 lis 2012 - 17:07

Moram se smijati ( od muke)... Ovakve kao sto opisujete imali smo u Varazdinu... Isti mentalitet- sponzoruse i lake cure( bez imalo morala) na mjestu tajnice Smile...

Osvetnica

Broj postova : 53
Bodovi : 75
Reputacija : 20
Join date : 01.10.2012

[Vrh] Go down

Dugovi prema zaposlenicima Empty Re: Dugovi prema zaposlenicima

Postaj by Nadobudan sri 3 lis 2012 - 17:48

FightForMyRight je napisao/la:Meni se duguje jedna plata i to ne cela...i iskreno receno, nije mi toliko ni stalo do tih para jer stvarno to nije neka velika cifra, ali mi je jako stalo da sve ovo bude javno, sto javnije! Spremna sam se odreci kompetnog novca u korist onoga ko ode na kucnu adresu Milijane Ribac ili Zorane Elek i naplati od njih novac koji mi duguju. Posto mi je obecana plata od 40 000, to je cifra koju poklanjam onome ko je naplati!

Zahvaljujući sličnom postu na forum.hr je Igor uvjerio svog tjelohranitelja da sam mu ucjenio glsvu za iznos svog duga! Može se protumačiti kao ucjenjivanje glave!

Nadobudan

Broj postova : 19
Bodovi : 36
Reputacija : 15
Join date : 02.10.2012

[Vrh] Go down

Dugovi prema zaposlenicima Empty Re: Dugovi prema zaposlenicima

Postaj by Cica Maca sri 3 lis 2012 - 18:29

Nadobudan je napisao/la:
FightForMyRight je napisao/la:Meni se duguje jedna plata i to ne cela...i iskreno receno, nije mi toliko ni stalo do tih para jer stvarno to nije neka velika cifra, ali mi je jako stalo da sve ovo bude javno, sto javnije! Spremna sam se odreci kompetnog novca u korist onoga ko ode na kucnu adresu Milijane Ribac ili Zorane Elek i naplati od njih novac koji mi duguju. Posto mi je obecana plata od 40 000, to je cifra koju poklanjam onome ko je naplati!

Zahvaljujući sličnom postu na forum.hr je Igor uvjerio svog tjelohranitelja da sam mu ucjenio glsvu za iznos svog duga! Može se protumačiti kao ucjenjivanje glave!


Pošto je Podolšak u Sr strani državljanin - državljani HR, odredjen mu je istrazni pritvor i nema pustanja na slobodu. Mozda se nadao srpskom max. pritvoru od 48h i begu preko granice, ali nema od toga ništa. Mora da se razočarao. Njegovi saradnici se ne oglasavaju, mislim na ove sto ne leze sa njim. A nema ih ni na ovom forumu- nema ni Zorane, ni Jane da pisu. Čudno.

Cica Maca

Broj postova : 86
Bodovi : 105
Reputacija : 19
Join date : 01.10.2012

[Vrh] Go down

Dugovi prema zaposlenicima Empty Re: Dugovi prema zaposlenicima

Postaj by Cica Maca sri 3 lis 2012 - 18:55

Osvetnica je napisao/la:Moram se smijati ( od muke)... Ovakve kao sto opisujete imali smo u Varazdinu... Isti mentalitet- sponzoruse i lake cure( bez imalo morala) na mjestu tajnice Smile...

Ovde nije tako bilo, da bude zlo jos gore. Very Happy
Ovde je ona sto je vodila kol centra Jana bila takva i imala je ponašanja ninfomanke,a glavna Podolsakova saradnica i savetnik za prodaju kosmodiskova.

Tajnica ili vam sekretarica je bila Dragana, koja je preko noci nestala, misteriozno, a niko ne zna kako zasto zbog čega. Kontaktirali su je mnogi, ali nisu uspeli dobiti ISKREN odgovor što je nema. Dala je neko objasnjenje u smislu - tu nista novo ne moze nauciti, hoce da se usavrsava, a ne da stoji u mestu sa znanjem, pa je zbog toga našla drugi posao!!! Razz tra-la-la kako da ne , shvatila sta se desava pobegla glavom bez obzira


Nisu ona Jelena i Zorana takve, nisu sponzoruše i lake.
Takva je Jana. Tim jos gore, glavna u firmu a ninfomanka. affraid

Bila je i jedna plava cura, malo jača u guzi, ali uvek sredjena i veoma fina - javljala se svima,uvek nasmejana, dolazila je skoro svakodnevno, ali se nije dugo zadrzavala u kancelarijama. Ponekad ode odnese papir, sapun u toalet, kuva kafi, sedi sa njima. Ne znam ko je ta riba.

Cica Maca

Broj postova : 86
Bodovi : 105
Reputacija : 19
Join date : 01.10.2012

[Vrh] Go down

Dugovi prema zaposlenicima Empty Re: Dugovi prema zaposlenicima

Postaj by Osvetnica sri 3 lis 2012 - 19:09

A jel ti poznaješ Renatu Mužek? visoka 160-165 cm (u ono vrijeme kosa koje meda ili sl.)

Osvetnica

Broj postova : 53
Bodovi : 75
Reputacija : 20
Join date : 01.10.2012

[Vrh] Go down

Dugovi prema zaposlenicima Empty Re: Dugovi prema zaposlenicima

Postaj by Cica Maca sri 3 lis 2012 - 19:14

Ne, ne znam ko je to, tj. da li je dolazila kada, znam samo ko je po onom snimku sto se vrteo nekoliko puta po državnoj tv o njoj, da je vlasnica C.vite u HR a V.ekspres u SR i da je u vezi sa Podolšakom i njegovim mutljavinama, a ovde sam procitala da mu je devojka 2 godine.

Cica Maca

Broj postova : 86
Bodovi : 105
Reputacija : 19
Join date : 01.10.2012

[Vrh] Go down

Dugovi prema zaposlenicima Empty Re: Dugovi prema zaposlenicima

Postaj by Osvetnica sri 3 lis 2012 - 19:29

opiso si me podsjetila na nji. visoka 160-165 cm, malo punija u pozadini Smile
tad je imala kosu malo preko ramena, ravnu i ofarbanu u boju meda (možda se sad ofarbala u plavo) , nosila stalno markiranu robu (za razliku od neurednog krezubog Igora)
na prvi pogled fina , povučena cura , manje više šutljiva, samo joj oči "snimaju" , večinom nasmijana ...
možda je ona dolazila pa ju nisu predstavili (jer je ni u Varaždinu nisu zvanično predstavili kao "gazdinu ženicu")...

Osvetnica

Broj postova : 53
Bodovi : 75
Reputacija : 20
Join date : 01.10.2012

[Vrh] Go down

Dugovi prema zaposlenicima Empty Re: Dugovi prema zaposlenicima

Postaj by Cica Maca sri 3 lis 2012 - 19:39

Ne znam, ova je plava, farbano plava, na stiklama u suknjicam i haljinicama. Mozda je to ona, a mozda i neka druga.On je zaista neuredan Razz , ali on nije imao skoro nikakvu komunikaciju sa nama, nekada su sastancili drugi, sa nama, ali njega nije bilo...joj, kad su nam dali anketu/upitnik da popunimo svoje predloge, svoje primedbe,sta mislimo o rukovidećem kadru ...joj ...a onda dosao i onaj marko sto vodi dostavljace...svaka druga jebote, jebote...tako mu pocinje recenice...joj....kakva organizacija na nivou........a onda nova direktorka, koja kao i sekretarica nestade preko noći -čudno za njih dve, ista situacija, sve isto, bile danas/sutra ih nema Question

Cica Maca

Broj postova : 86
Bodovi : 105
Reputacija : 19
Join date : 01.10.2012

[Vrh] Go down

Dugovi prema zaposlenicima Empty Re: Dugovi prema zaposlenicima

Postaj by Osvetnica sri 3 lis 2012 - 19:50

haha....Marko papiga?....pa Igorove su riječi- svaka druga "jebote,jebote"...
nije ni sa nama u početku imao neke komunikacije.s vremenom je sve više navračao da bi nam pokazao da je gazda Smile ...
kad nije bilo plaće došao je i srao kako nije on kriv što je tajnica uplatila na krivi račun novac....da njegova firma nikad nije bila u dugovima, te da na računu ima 24 MILIONA kuna Suspect
BTW mi nismo ispunjavali nikakve upitnike. kad je odlučio uvesti "promjene" imali smo malkice ratovanje , pa je ili odstupio i odustao od provedbe, ili je netko dobio otkaz... lol!

Osvetnica

Broj postova : 53
Bodovi : 75
Reputacija : 20
Join date : 01.10.2012

[Vrh] Go down

Dugovi prema zaposlenicima Empty Re: Dugovi prema zaposlenicima

Postaj by Cica Maca sri 3 lis 2012 - 20:49

Pitanje je da li
je krao i samo pakovao pare na tekuci racun, pa je težak ili je u stvari slepac bez dinara?

Cica Maca

Broj postova : 86
Bodovi : 105
Reputacija : 19
Join date : 01.10.2012

[Vrh] Go down

Dugovi prema zaposlenicima Empty Re: Dugovi prema zaposlenicima

Postaj by Admin sri 3 lis 2012 - 21:35

Cica Maca je napisao/la:
Nadobudan je napisao/la:
FightForMyRight je napisao/la:Meni se duguje jedna plata i to ne cela...i iskreno receno, nije mi toliko ni stalo do tih para jer stvarno to nije neka velika cifra, ali mi je jako stalo da sve ovo bude javno, sto javnije! Spremna sam se odreci kompetnog novca u korist onoga ko ode na kucnu adresu Milijane Ribac ili Zorane Elek i naplati od njih novac koji mi duguju. Posto mi je obecana plata od 40 000, to je cifra koju poklanjam onome ko je naplati!

Zahvaljujući sličnom postu na forum.hr je Igor uvjerio svog tjelohranitelja da sam mu ucjenio glsvu za iznos svog duga! Može se protumačiti kao ucjenjivanje glave!


Pošto je Podolšak u Sr strani državljanin - državljani HR, odredjen mu je istrazni pritvor i nema pustanja na slobodu. Mozda se nadao srpskom max. pritvoru od 48h i begu preko granice, ali nema od toga ništa. Mora da se razočarao. Njegovi saradnici se ne oglasavaju, mislim na ove sto ne leze sa njim. A nema ih ni na ovom forumu- nema ni Zorane, ni Jane da pisu. Čudno.

I koliko bi se mogao zadržati u pritvoru???
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 44
Bodovi : 82
Reputacija : 5
Join date : 10.01.2011

https://www.facebook.com/igor.podolsak

[Vrh] Go down

Dugovi prema zaposlenicima Empty Re: Dugovi prema zaposlenicima

Postaj by Nadobudan sri 3 lis 2012 - 21:37

Cica Maca je napisao/la:Pitanje je da li
je krao i samo pakovao pare na tekuci racun, pa je težak ili je u stvari slepac bez dinara?

Ma nema on kinte. U Zagrebu je pored 30 000kn dnevnog prometa redovito znao žicati cigarete po firmi!!!

Nadobudan

Broj postova : 19
Bodovi : 36
Reputacija : 15
Join date : 02.10.2012

[Vrh] Go down

Dugovi prema zaposlenicima Empty Re: Dugovi prema zaposlenicima

Postaj by Osvetnica sri 3 lis 2012 - 21:45

u Varaždinu je pušio crveni Marlboro !
Novac je trošio na sponzoruše (neke od djelatnica). Kupovao skupe krpice, plačao skupe večere prije tuc-tuc,....
znao je u jednom danu na piće potrošiti i tisuću kuna
za Božić su on i Nevenka(plus oni malko niži) u Supernova trgovačkom centru potrošili 20000 kuna na BOŽIĆNE UKRASE!!
živio je na visokoj nozi, kad se ima ,nek se troši...
normalno za debila koji u životu nije mrdnuo i svojim rukama zaradio kunu... pig

Osvetnica

Broj postova : 53
Bodovi : 75
Reputacija : 20
Join date : 01.10.2012

[Vrh] Go down

Dugovi prema zaposlenicima Empty Re: Dugovi prema zaposlenicima

Postaj by Cica Maca sri 3 lis 2012 - 21:48

Do otpočinjanja sudskog postupka, jer je stranac, nemoze iz istraznog pritvora, jer postoji mogucnost napustanja zemlje...ja mislim da je to tako. Istrazni sudija je sada prvo odredio pritvor od 30 dana, a do tada bi trebao otpočeti postupak, pa će se 30-tog dana preispitivati činjenice da li da se pusti ili ne. Tako moze sve do okoncanja postupka i sve to ležanje u žorći mu se računa u kaznu, npr ako odleži 6 meseci jer toliko ttreba da se donese presuda,tj. toliko se ,,otegne,, sudjenje, a presudom ga osude na 2 godine, on leži joj 1 god 6 meseci jer je 6 meseci vec odlezao.ja mislim da je to tako.

Cica Maca

Broj postova : 86
Bodovi : 105
Reputacija : 19
Join date : 01.10.2012

[Vrh] Go down

Dugovi prema zaposlenicima Empty Re: Dugovi prema zaposlenicima

Postaj by Cica Maca sri 3 lis 2012 - 21:54

tako ovde jani kupuje sandale i cipele

Cica Maca

Broj postova : 86
Bodovi : 105
Reputacija : 19
Join date : 01.10.2012

[Vrh] Go down

Dugovi prema zaposlenicima Empty Re: Dugovi prema zaposlenicima

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.