Igor Podolšak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Internet Borba

5 posters

Go down

Internet Borba Empty Internet Borba

Postaj by Nadobudan uto 2 lis 2012 - 11:40

Nakon odlaska iz firme krenula je Internet borba koja je započela na forum.hr u temi koju je još ranije započeo jedan djelatnik. Počeli su se skupljati ljudi na veliko, a registrirao se i Igor i njegovi ulizice. Brzo se provalilo tko je tko, a tema je ubrzo imala preko 90 000 čitanja. Kontaktirala me i Danka Derifaj iz Provjerenog i molila da se vidimo radi snimanja reportaže. Zamolila me da okupim bar nekoliko par bivših radnika i da odmah drugi dan idemo snimati reportažu. Drugi dan kad smo se čuli rekla mi je da je urednica Ivana Parađiković rekla kako je previše takvih slučajeva u Hrvatskoj i da to nije zanimljiva tema. Dali je to prava istina ili izgovor? Jeli i tu Igor kumovao do danas nisam saznao. Igor je sve teže i teže radio i 7.8.2012. sam skužio da teme više nema. kontaktirao sam forum.hr i dobio sljedeći odgovor: "tema je obrisana zbog žalbe na djelo klevete i tu smo dužni tako postupiti, jer u suprotnom bismo postali strana u sporu". Svadio sam se par dana s njima, ali nije išlo. Zahvaljujući tom forumu je Igor uspio inscenirati da je ispalo da sam ja glavu njegovog tjelohranitelja I.S. ucijenio na 10 000 kn koliko mi Igor duguje nakon čega me ovaj nazvao i "obavijestio" me da sam mu od tog trenutka dužan 50 000 kn. Nakon toga susreo sam tog tjelohranitelja na autobusnom kolodvoru gdje mi se unio u facu i pitao me gdje je njegov novac, okrenuo se i otišao. Od tad ga direktno nikad više nisam vidio.

Započeo sam novi forum na stranom serveru. Razmišljao sam i shvatio da će taj teže obrisati jer se radi o 2 države i 2 zakona. Prednost tog servera je bila anonimno pisanje što se kasnije pokazalo kao velika mana. I odvije su dolazili i Igor i njegovi ulizice. Nakon nekog vremena Igor je potražio pomoć hakera i na jednoj stranici postavio oglas "hacker for rent" kako bi i tu stranicu obrisao. Uspjelo mu je i to. Digao sam indirektno ruke od svega, ali cijelo vrijeme sam ga pratio preko ljudi koje znam. Nakon Horvatovca je nestao, ali je kratko vrijeme radio preko tvrtke "Aqua Idassa", a nakon toga pobjegao u Varaždin dok je njegova cura R.M. istovremeno upisala faks u Čakovcu. Kad je iz Varaždina proširio poslovanje na Osijek opet je došao na moj teren i blizu mojih poznanika, a ista je situacija i sad u Srbiji. Nasreću poznajem dosta ljudi na sve strane, a i svaki drugi ili treći dan ukucam u google njegovo ima i tako sam stalno u toku. Doći će on opet u ZG prije ili kasnije. Susrest ćemo se mi. Svijet koliko je velik toliko je i malen. Ja sam toga svjestan samo je pitanje dali je i on.

Na ovaj način ću njegovo poslovanje zaustaviti prije ili kasnije, a kad prestane raditi onda neće niti imati za tjelohranitelja niti za lutanje svijetom i morat će se vratiti u Laduč kod roditelja.


Zadnja promjena: Nadobudan; uto 2 lis 2012 - 11:50; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : dodane nove informacije)

Nadobudan

Broj postova : 19
Bodovi : 36
Reputacija : 15
Join date : 02.10.2012

[Vrh] Go down

Internet Borba Empty Re: Internet Borba

Postaj by Cica Maca uto 2 lis 2012 - 12:32

On ima čitav tim svojih d**uvlakača, milion profila na fb i forumima. Da nije telohranitelj Ivica?Oko 30-tak godina ima, ćelav, sa bradicom, malo nabildovan, bivši radnik Ivezic security?Dolazio je on u Krunsku, sa Zvonetom, pa su odjednom prestali. Dugo ih niko nije video.

Cica Maca

Broj postova : 86
Bodovi : 105
Reputacija : 19
Join date : 01.10.2012

[Vrh] Go down

Internet Borba Empty Re: Internet Borba

Postaj by Osvetnica uto 2 lis 2012 - 12:59

U Varazdinu mu je body bio neki Sanel.. Niski nabildani tip, koji je nakon raskida sa Igorom otisao u prodavanje lubenica na Zitnjak...Smile
Na onom tvom forumu Igorovi su hakeri postavili link sa virusima, koji je unistavao softver i hardver racunala onima koji su ga otvorili... Hakere je platio 100000 kn za brisanje foruma i clanaka na netu..

Osvetnica

Broj postova : 53
Bodovi : 75
Reputacija : 20
Join date : 01.10.2012

[Vrh] Go down

Internet Borba Empty Re: Internet Borba

Postaj by Cica Maca uto 2 lis 2012 - 13:03

ja znam ivicu, vozaca i bodigarda,,sa kojim sa cak razgovarala za posao Razz , on vodio razgovor, a clanovi komisije bile Milijana Ribac Jana i jos jedna devojka, koju vise nikada nisam videla

Cica Maca

Broj postova : 86
Bodovi : 105
Reputacija : 19
Join date : 01.10.2012

[Vrh] Go down

Internet Borba Empty Re: Internet Borba

Postaj by FightForMyRight uto 2 lis 2012 - 14:37

E, ja sam pre neke dve nedelje poslala Kuriru mail, odmah nakon gledanja emisije o laznom Kosmodisku sa svim informacijama gde mogu da nadju Igora i firmu, ali niko se nije ni javio niti potrudio da obrati paznju na to..kasnije saznah iz pouzdanih izvora da je njegov prijatelj, novinar DUka, ranije radio u Kiriru, a sad u Informeru. Toliko o slobodnom novinarstvu Smile I dan danas ni u jednom od tih listova nista nije objavljeno, samo u Blicu!


Zadnja promjena: FightForMyRight; sri 3 lis 2012 - 11:41; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : zamoljena od strane izvora informacija :d)

FightForMyRight

Broj postova : 24
Bodovi : 20
Reputacija : -4
Join date : 02.10.2012

[Vrh] Go down

Internet Borba Empty Re: Internet Borba

Postaj by Cica Maca uto 2 lis 2012 - 14:47

Polako, objavice se. Retko ko objavljuje vesti samo o hapsenju i privodjenju, ali kada se pokrene istraga, kada obuhvata veci broj ljudi.......e onda je IN pisati o tome. Very Happy

Cica Maca

Broj postova : 86
Bodovi : 105
Reputacija : 19
Join date : 01.10.2012

[Vrh] Go down

Internet Borba Empty Re: Internet Borba

Postaj by Nadobudan uto 2 lis 2012 - 15:09

Cica Maca je napisao/la:On ima čitav tim svojih d**uvlakača, milion profila na fb i forumima. Da nije telohranitelj Ivica?Oko 30-tak godina ima, ćelav, sa bradicom, malo nabildovan, bivši radnik Ivezic security?Dolazio je on u Krunsku, sa Zvonetom, pa su odjednom prestali. Dugo ih niko nije video.

Ne, Ovaj je bio njegov imenjak.

Nadobudan

Broj postova : 19
Bodovi : 36
Reputacija : 15
Join date : 02.10.2012

[Vrh] Go down

Internet Borba Empty Re: Internet Borba

Postaj by Cica Maca uto 2 lis 2012 - 17:23

Nadobudan je napisao/la:
Cica Maca je napisao/la:On ima čitav tim svojih d**uvlakača, milion profila na fb i forumima. Da nije telohranitelj Ivica?Oko 30-tak godina ima, ćelav, sa bradicom, malo nabildovan, bivši radnik Ivezic security?Dolazio je on u Krunsku, sa Zvonetom, pa su odjednom prestali. Dugo ih niko nije video.

Ne, Ovaj je bio njegov imenjak.

Takvog mi u Beogradu nismo upoznali.

Cica Maca

Broj postova : 86
Bodovi : 105
Reputacija : 19
Join date : 01.10.2012

[Vrh] Go down

Internet Borba Empty Re: Internet Borba

Postaj by FightForMyRight sri 3 lis 2012 - 11:42

A kako se zvao onaj lik kojeg su zvi zvali Komarac, kojem na faci vidis da je neki balvan?

FightForMyRight

Broj postova : 24
Bodovi : 20
Reputacija : -4
Join date : 02.10.2012

[Vrh] Go down

Internet Borba Empty Re: Internet Borba

Postaj by Cica Maca sri 3 lis 2012 - 17:03

FightForMyRight je napisao/la:A kako se zvao onaj lik kojeg su zvi zvali Komarac, kojem na faci vidis da je neki balvan?

Ko ti je taj?

Bilo je svite i kamarile oko njega koliko hoce, ne znam koga od njih zovu tako - komarac.

Cica Maca

Broj postova : 86
Bodovi : 105
Reputacija : 19
Join date : 01.10.2012

[Vrh] Go down

Internet Borba Empty Re: Internet Borba

Postaj by FightForMyRight čet 4 lis 2012 - 7:20

Onaj jedan isto kao od brega odvaljen. Ogroman, sa cetvrtastom vilicom, inkarnacija Badze!

FightForMyRight

Broj postova : 24
Bodovi : 20
Reputacija : -4
Join date : 02.10.2012

[Vrh] Go down

Internet Borba Empty Re: Internet Borba

Postaj by Cica Maca čet 4 lis 2012 - 9:37

MA NJEGOV VOZAČ, TJ. BILO IH JE DVOJICA, A ONDA JE NABACIO TRECEG.LJUDI NEMAJU VEZE SA POSLOM.

Cica Maca

Broj postova : 86
Bodovi : 105
Reputacija : 19
Join date : 01.10.2012

[Vrh] Go down

Internet Borba Empty Re: Internet Borba

Postaj by FightForMyRight čet 4 lis 2012 - 11:54

Vozac? Cvarak ne zna ni da vozi, a?

FightForMyRight

Broj postova : 24
Bodovi : 20
Reputacija : -4
Join date : 02.10.2012

[Vrh] Go down

Internet Borba Empty Re: Internet Borba

Postaj by Cica Maca čet 4 lis 2012 - 12:35

on je GOSPODIN čovek affraid

Cica Maca

Broj postova : 86
Bodovi : 105
Reputacija : 19
Join date : 01.10.2012

[Vrh] Go down

Internet Borba Empty Re: Internet Borba

Postaj by FightForMyRight pet 5 lis 2012 - 7:12

Obavestavam sve clanove foruma da vas napustam zbog nekorektnog i samovoljnog stava administratora. Doticni ne postuje slobodu govora, sporovodi cenzuru i iz tog razloga moram se povuci. Sitne su to stvari, da bi se neko ponasao kao Geheime Fedpolizei. Ko hoce da trpi izdrndavanje, neka trpi, meni ne prija. Sve najbolje svima, pozdrav!

FightForMyRight

Broj postova : 24
Bodovi : 20
Reputacija : -4
Join date : 02.10.2012

[Vrh] Go down

Internet Borba Empty Re: Internet Borba

Postaj by Admin pet 5 lis 2012 - 8:03

FightForMyRight prvi put kad ti policija naplati kaznbu zbog prometnog prekršaja potrgaj vozačku dozvolu i napusti državu! Nikakva sloboda govora se ne krši, ali ne dopuštam da itko anonimno iznosi neke stvari. Ponuđena Vam je opcija da se registrirate punim imenom i prezimenom i uz sliku osobne iskaznice kao avatara slobodno pišete! Ali da, naravno strah vas je jer ipak otkrivate nešto što nije baš OK, ali admina ko j*be!!! Govorite kakav je tko, tvrdite da su se neki ulizivali, a iza leđa pljuvali! A što vi radite? Hrabri ste iza nadimka, ali otkrivanje vlastitog indentiteta vam baš i ne paše!? E neće ići!!!
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 44
Bodovi : 82
Reputacija : 5
Join date : 10.01.2011

https://www.facebook.com/igor.podolsak

[Vrh] Go down

Internet Borba Empty Re: Internet Borba

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.