Igor Podolšak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aqua Energy

+7
ana ivana
Osvetnica
Nadobudan
FightForMyRight
leptir
Cica Maca
Admin
11 posters

Stranica 3 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Aqua Energy - Page 3 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by aSasa uto 9 lis 2012 - 14:02

Ja sam bio vozac,u Krunskoj sam bio 3 puta,2 puta za razgovor za posao kod Predraga i Marka i treci put da odnesem radnu knjizicu,tekuci racun i fotokopiju l.k.,sta se desavalo medju zaposlenima ,operaterima,ne znam,al mi je zanimljivo da procitam i da o svemu stvaram sliku,a samo mi vozci,kuriri,znamo sta i kako nam se desavalo na terenu,gde smo dnevno prelazili 250-300 km i za to bili placeni 1600 dinara ili ti 10 litara goriva.........trosili svoj novac,gorivo,auto.....i dobili nista,a vozaca nigde nema da se jave i nesto napisu,a obisli smo pola Srbije,od Sida,Rume,Sapca,Zrenjanina,Panceva,Smedereva i na kraju Pozarevca..................sa okolnim selima

aSasa

Broj postova : 21
Bodovi : 24
Reputacija : 1
Join date : 09.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 3 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by aSasa uto 9 lis 2012 - 14:03

Ne mozemo kazu to je zatvoreno za javnost,jedino da probamo da udjemo tamo,al ne znam kako

aSasa

Broj postova : 21
Bodovi : 24
Reputacija : 1
Join date : 09.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 3 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by Gost uto 9 lis 2012 - 14:05

Mislim da bi svi ucesnici foruma trebali svoje budalastine da obrisu i da otpocnemo normalnu komunikaciju i da vidimo sta cemo???To je u interesu svih nas. Hocemo li????

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 3 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by Gost uto 9 lis 2012 - 14:06

jeste za javnost, druge, novinare...ali kakva smo mi javnost???

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 3 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by aSasa uto 9 lis 2012 - 14:07

Svi mi vozaci smo imali sluzbene telefone,koji od danas nisu u funkciji,jer nije placen racun,tako da ne mozemo nikako da stupimo u kontakt izmedju sebe,mada ja imam jednog ciji broj imam i cujemo se,Ja sam za da se skupimo,sednemo i dogovorimo,ali gde,kako,ne znam,al JESAM ZA

aSasa

Broj postova : 21
Bodovi : 24
Reputacija : 1
Join date : 09.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 3 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by aSasa uto 9 lis 2012 - 14:08

Sudija mi je rekao,odnosno nama,jer smo bili dvojca,da ne mozemo prisustvovati,a to su nam potvrdili i danas u 29.-tom

aSasa

Broj postova : 21
Bodovi : 24
Reputacija : 1
Join date : 09.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 3 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by Gost uto 9 lis 2012 - 14:09

Verovatno se slazes sa mnom, da ove malo nekulturne persone, obrisu svoje vredjajuce poruke i postove, da se dozovu pameti i objavimo vreme i mesto okupljanja??Pamet u glavu!!!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 3 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by Gost uto 9 lis 2012 - 14:11

Vecina nas je "najslobodnija" vikendom..na primer subota, popodne u 17h, na Karadjordjevom trgu, negde na setalistu....ili slicno.
Ima neko bolju ideju od mene??


Zadnja promjena: Veritas vincit; uto 9 lis 2012 - 14:17; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 3 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by aSasa uto 9 lis 2012 - 14:17

Moze,ja sam za,sednemo popijemo kafu,sok i pokusamo nesto da se dogovorimo i izdejstvujemo,samo,iskreno,mislim da je to mrka kapa,firme su promenile vlasnike,on nije nicega vlasnik,jedino da se tuzi firma,kao firma,bez obzira ko je vlasnik,to su nam i u 29.-tom rekli danas

aSasa

Broj postova : 21
Bodovi : 24
Reputacija : 1
Join date : 09.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 3 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by Gost uto 9 lis 2012 - 15:23

Pozz svima Moram se i ja ukljucit u razgovore jer sam jedva docekala da netko to napravi I ja sam bila Igorov potrčko, znam apsolutno sve o njegovom poslovanju, o Neni koja i nije toliko sada bila kriva u Harpo Logistici... O podmicivanju policije, prijetnjama da cemo se sresti jednom na pakiralistu itd... Nazalost, to mi je bila najgora moguca pogreska u zivotu, ali jbg,trebale su mi pare koje pakticki nisam ni vidla. Ako koga nesto zanima, isto mogu pomoci jer dosta toga znam, posto je taj GAD imal u mene povjerenja... Zalosno da nitko kod nas nije mogao njemu nista, a sada u Srbiji-zatvorili ga-dao Bog na jako dugo. Jer on za mene nije ljudsko biće. i ja sam nabasala....
maaalena

Ja o ovome pricam ovim nasim, ali me niko ne zarezuje ni 2%. Kad dodje do suocavanja, kasno je za sve.






Gost
Gost


[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 3 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by Gost uto 9 lis 2012 - 15:24

Ovo sam samo prekopirala post jedne od clanica.

Hocemo u subotu u 17h na K.trgu, na pocetku one staze??

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 3 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by ana ivana uto 9 lis 2012 - 15:36


affraid ]

ana ivana

Broj postova : 30
Bodovi : 41
Reputacija : 11
Join date : 05.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 3 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by ana ivana uto 9 lis 2012 - 15:39

Veritas vincit je napisao/la:Broj registrovanih korisnika se povećao, ali se niko ne oglašava.
To mi nije jasno.

ana ivana

Broj postova : 30
Bodovi : 41
Reputacija : 11
Join date : 05.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 3 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by aSasa uto 9 lis 2012 - 17:59

ja sam za,al da ne budemo jedini

aSasa

Broj postova : 21
Bodovi : 24
Reputacija : 1
Join date : 09.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 3 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by aSasa sri 10 lis 2012 - 5:45

Iskreno,voleo bih da mi se Dragana javi ili neko drugi da me uputi ,kako bih dosao do radne knjizice

aSasa

Broj postova : 21
Bodovi : 24
Reputacija : 1
Join date : 09.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 3 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by Gost sri 10 lis 2012 - 15:24

aSasa je napisao/la:Iskreno,voleo bih da mi se Dragana javi ili neko drugi da me uputi ,kako bih dosao do radne knjizice

Mislim da je Dragana dobra sa Radovanom - dostavljacem, kontaktirajte njega ili ove devojke sa kojima je dobra iz Koteža. Ako sam dobro obaveštena br 064/549***** je u policiji od ponedeljka popodne, jer sadrže poruke od Podolšaka koje je razmenjivala nakon prekida rada, jer je službeni valjda vratila ranije. Preko Guzine pokusajte je kontaktirati, privatno. Ove druge devojke što su vodile operatere su telefone vratile policiji onaj dan kada su privedene, ona ranije, ali je bila u svakodnevnoj komunikaciji sa Podolšakom, pa zbog toga.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 3 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by ana ivana sri 10 lis 2012 - 18:06

Jel raspolaze ko informacijom gde je Igor?

ana ivana

Broj postova : 30
Bodovi : 41
Reputacija : 11
Join date : 05.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 3 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by aSasa sri 10 lis 2012 - 18:45

Veritas vincit je napisao/la:
aSasa je napisao/la:Iskreno,voleo bih da mi se Dragana javi ili neko drugi da me uputi ,kako bih dosao do radne knjizice

Mislim da je Dragana dobra sa Radovanom - dostavljacem, kontaktirajte njega ili ove devojke sa kojima je dobra iz Koteža. Ako sam dobro obaveštena br 064/549***** je u policiji od ponedeljka popodne, jer sadrže poruke od Podolšaka koje je razmenjivala nakon prekida rada, jer je službeni valjda vratila ranije. Preko Guzine pokusajte je kontaktirati, privatno. Ove druge devojke što su vodile operatere su telefone vratile policiji onaj dan kada su privedene, ona ranije, ali je bila u svakodnevnoj komunikaciji sa Podolšakom, pa zbog toga.


Hvala,probacu i to

aSasa

Broj postova : 21
Bodovi : 24
Reputacija : 1
Join date : 09.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 3 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by ana ivana sri 10 lis 2012 - 18:48

znate li sta se desava oko sudjenja, saslusanja, gde je igor ..neko pise da je isporucen, neko da je jos ovde

ana ivana

Broj postova : 30
Bodovi : 41
Reputacija : 11
Join date : 05.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 3 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by aSasa sri 10 lis 2012 - 18:50

ja sam bio prekjuce u 29.-tom sa jos jednim kolegom i nama su inspektori rekli da je on isporucen,a da je saslusanje zakazano za 11.10. tj sutra

aSasa

Broj postova : 21
Bodovi : 24
Reputacija : 1
Join date : 09.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 3 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by ana ivana sri 10 lis 2012 - 18:53

a ove igorove pi*kice pisu da je u zatvoru

ana ivana

Broj postova : 30
Bodovi : 41
Reputacija : 11
Join date : 05.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 3 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by ana ivana sri 10 lis 2012 - 18:53

ne znaju gde im je medeni igi-gigi

ana ivana

Broj postova : 30
Bodovi : 41
Reputacija : 11
Join date : 05.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 3 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by aSasa sri 10 lis 2012 - 18:56

verovatno jeste u zatvoru,samo kom,mada mozda i ovi nasi iz policije lazu,ne znam,cuce se valjda vec nesto sutra

aSasa

Broj postova : 21
Bodovi : 24
Reputacija : 1
Join date : 09.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 3 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by ana ivana sri 10 lis 2012 - 18:59

Nadam se da nije isporucen, mada nama je to isto...da bar uz deportaciju isplate odstetu, ako su ga trazili oni sami, pa da bar nesto podele nama...protiv koliko njih se vodi istraga, postupak?


Zadnja promjena: ana ivana; sri 10 lis 2012 - 19:04; ukupno mijenjano 1 put.

ana ivana

Broj postova : 30
Bodovi : 41
Reputacija : 11
Join date : 05.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 3 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by aSasa sri 10 lis 2012 - 19:03

kako neko rece,mislim da je mrka kapa,on sve porice,firme nisu na njega,a svaka firma je otvorena sa ulogom od 200 ili 250 evra,od cega da nam isplate,mozemo da ga tuzimo i da nam advokati i takse sve uzmu

aSasa

Broj postova : 21
Bodovi : 24
Reputacija : 1
Join date : 09.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 3 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.