Igor Podolšak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hora

+2
Osvetnica
Admin
6 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Hora - Page 2 Empty Re: Hora

Postaj by Admin pet 5 lis 2012 - 8:03

FightForMyRight prvi put kad ti policija naplati kaznbu zbog prometnog prekršaja potrgaj vozačku dozvolu i napusti državu! Nikakva sloboda govora se ne krši, ali ne dopuštam da itko anonimno iznosi neke stvari. Ponuđena Vam je opcija da se registrirate punim imenom i prezimenom i uz sliku osobne iskaznice kao avatara slobodno pišete! Ali da, naravno strah vas je jer ipak otkrivate nešto što nije baš OK, ali admina ko j*be!!! Govorite kakav je tko, tvrdite da su se neki ulizivali, a iza leđa pljuvali! A što vi radite? Hrabri ste iza nadimka, ali otkrivanje vlastitog indentiteta vam baš i ne paše!? E neće ići!!!
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 44
Bodovi : 82
Reputacija : 5
Join date : 10.01.2011

https://www.facebook.com/igor.podolsak

[Vrh] Go down

Hora - Page 2 Empty Re: Hora

Postaj by Osvetnica pet 5 lis 2012 - 8:40

Ajde ljudi dosta prepucavanja. Moramo djelovati konstruktivno.. Ipak smo svi dozivjeli isto sranje. Mi smo prijatelji , na istoj strani!
Usmjerimo energiju na kaznjavanje Igora!

Osvetnica

Broj postova : 53
Bodovi : 75
Reputacija : 20
Join date : 01.10.2012

[Vrh] Go down

Hora - Page 2 Empty Re: Hora

Postaj by ana ivana pet 5 lis 2012 - 21:26

Ma da, mogle bi i jedna i druga strana, malo da promene stavove.....
Meni mozete postavljati konkretna pitanja,a ja odgovarat na njih, lakse mi tako, jer ne znam sta bi pisala ovako sama, proizvoljno Shocked

ana ivana

Broj postova : 30
Bodovi : 41
Reputacija : 11
Join date : 05.10.2012

[Vrh] Go down

Hora - Page 2 Empty Re: Hora

Postaj by maaalena uto 9 lis 2012 - 14:59

Pozz svima Smile Moram se i ja ukljucit u razgovore jer sam jedva docekala da netko to napravi Razz I ja sam bila Igorov potrčko, znam apsolutno sve o njegovom poslovanju, o Neni koja i nije toliko sada bila kriva u Harpo Logistici... O podmicivanju policije, prijetnjama da cemo se sresti jednom na pakiralistu itd... Nazalost, to mi je bila najgora moguca pogreska u zivotu, ali jbg,trebale su mi pare koje pakticki nisam ni vidla. Ako koga nesto zanima, isto mogu pomoci jer dosta toga znam, posto je taj GAD imal u mene povjerenja... Zalosno da nitko kod nas nije mogao njemu nista, a sada u Srbiji-zatvorili ga-dao Bog na jako dugo. Jer on za mene nije ljudsko biće. Sad i ja sam nabasala...

maaalena

Broj postova : 3
Bodovi : 4
Reputacija : 1
Join date : 09.10.2012

[Vrh] Go down

Hora - Page 2 Empty Re: Hora

Postaj by Admin čet 11 lis 2012 - 20:01

maaalena je napisao/la:Pozz svima Smile Moram se i ja ukljucit u razgovore jer sam jedva docekala da netko to napravi Razz I ja sam bila Igorov potrčko, znam apsolutno sve o njegovom poslovanju, o Neni koja i nije toliko sada bila kriva u Harpo Logistici... O podmicivanju policije, prijetnjama da cemo se sresti jednom na pakiralistu itd... Nazalost, to mi je bila najgora moguca pogreska u zivotu, ali jbg,trebale su mi pare koje pakticki nisam ni vidla. Ako koga nesto zanima, isto mogu pomoci jer dosta toga znam, posto je taj GAD imal u mene povjerenja... Zalosno da nitko kod nas nije mogao njemu nista, a sada u Srbiji-zatvorili ga-dao Bog na jako dugo. Jer on za mene nije ljudsko biće. Sad i ja sam nabasala...

Sve informacije slobodno podijeliš na ovdije s nama. Svaka informacija je dobrodošla!!!
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 44
Bodovi : 82
Reputacija : 5
Join date : 10.01.2011

https://www.facebook.com/igor.podolsak

[Vrh] Go down

Hora - Page 2 Empty Re: Hora

Postaj by maaalena uto 16 lis 2012 - 17:18

Zaboravila sam prosli puta odg na pitanje za Varaždin. U Varaždinu je Igor imao mnogo dostavljača koji su bili plačeni 10 ili 20 kuna po danu od dostave. zadnja firma i kojoj je posloval je bila harpo logistika s time da kad je i to počelo propadati osnoval je internet posao za studente. nudio im je stan, telefon i komp ako bi radili za njega s time da je bil uvijet da se napravi 15-20 dostavnica na dan. ako se dobro sjećam, moji adnici su bili plačeni 7 kuna po dostavnici. mnogo studenata diljem Hrvatske je nasjelo, a naravno pola toga nisu ni dobili. jedno 80-ak ljudi je radilo po tom progamu od doma a on im je s obzirom na broj dostavnica plaču uplačivao na žiro račun. (djelatnici su imali uvid u dostavnice, koliko ih je odbijeno, koliko ih nije bilo kod kuće... i mogli su si svakodnevno naplatiti koliko su htjeli je im je bilo prikazano koliko su zaradili) što se tiće svega ostaloga... kada sam ja pukla i otišla iz firme, uskoro je i firma prestala djelovati, a mislim da je taj gad počeo otvarati poslovnice drugdje jer je to imao u planu. zato su ga i uhvatili vani. firma se inaće nalazila u kukuljevičevoj... radilo se 8h dnevno, a kasnije i više dok se nije napravilo 200 dostavnica, ili ako nas je bilo manje 150. smrzavajući se na poslu, morali smo raditi i nije nas se puštalo doma, a ako bi otišli...otišli bi uz prijetnje. u firmi se inaće nalazila jedna mala ostava sa svim dokumentima i proizvodima iz bivših firma, računima itd. žao mi je što nisam uspjela skopirat sve sa kompa (ali imam snimljen razg kada sam mu rekla da je pevarant, da ne želim više tako i kada je pijetil meni i mom suprugu da ćemo se naći jednog dana na parkialištu, kada ga nije bilo stid reči da sam od njega željela 80000kn a svi smo znali da to nije istina) i još mnogo toga. možda jednog dana to upotrijebim protiv njega. još uvijek mi je dužan novce ali nebi ih više od njega primila ni za šta. jer sve što sam vidjela, čula-gadi mi se da ne možete vjervati. ne znam kako renata može opće leći sa njime jer je cura u redu, a kaj vidi na njemu (pare!!!) ja ne znam.... ma koma!

maaalena

Broj postova : 3
Bodovi : 4
Reputacija : 1
Join date : 09.10.2012

[Vrh] Go down

Hora - Page 2 Empty Re: Hora

Postaj by Osvetnica uto 16 lis 2012 - 21:31

ne sječam se da je itko od Igora tražio 80 000 kn Maaalena....koliko je tebi plača ostao dužan? Jesi radila i u Hori ili si kasnije "naletjela" na tog gada?

Osvetnica

Broj postova : 53
Bodovi : 75
Reputacija : 20
Join date : 01.10.2012

[Vrh] Go down

Hora - Page 2 Empty Re: Hora

Postaj by Admin sri 17 lis 2012 - 8:17

maaalena je napisao/la:Zaboravila sam prosli puta odg na pitanje za Varaždin. U Varaždinu je Igor imao mnogo dostavljača koji su bili plačeni 10 ili 20 kuna po danu od dostave. zadnja firma i kojoj je posloval je bila harpo logistika s time da kad je i to počelo propadati osnoval je internet posao za studente. nudio im je stan, telefon i komp ako bi radili za njega s time da je bil uvijet da se napravi 15-20 dostavnica na dan. ako se dobro sjećam, moji adnici su bili plačeni 7 kuna po dostavnici. mnogo studenata diljem Hrvatske je nasjelo, a naravno pola toga nisu ni dobili. jedno 80-ak ljudi je radilo po tom progamu od doma a on im je s obzirom na broj dostavnica plaču uplačivao na žiro račun. (djelatnici su imali uvid u dostavnice, koliko ih je odbijeno, koliko ih nije bilo kod kuće... i mogli su si svakodnevno naplatiti koliko su htjeli je im je bilo prikazano koliko su zaradili) što se tiće svega ostaloga... kada sam ja pukla i otišla iz firme, uskoro je i firma prestala djelovati, a mislim da je taj gad počeo otvarati poslovnice drugdje jer je to imao u planu. zato su ga i uhvatili vani. firma se inaće nalazila u kukuljevičevoj... radilo se 8h dnevno, a kasnije i više dok se nije napravilo 200 dostavnica, ili ako nas je bilo manje 150. smrzavajući se na poslu, morali smo raditi i nije nas se puštalo doma, a ako bi otišli...otišli bi uz prijetnje. u firmi se inaće nalazila jedna mala ostava sa svim dokumentima i proizvodima iz bivših firma, računima itd. žao mi je što nisam uspjela skopirat sve sa kompa (ali imam snimljen razg kada sam mu rekla da je pevarant, da ne želim više tako i kada je pijetil meni i mom suprugu da ćemo se naći jednog dana na parkialištu, kada ga nije bilo stid reči da sam od njega željela 80000kn a svi smo znali da to nije istina) i još mnogo toga. možda jednog dana to upotrijebim protiv njega. još uvijek mi je dužan novce ali nebi ih više od njega primila ni za šta. jer sve što sam vidjela, čula-gadi mi se da ne možete vjervati. ne znam kako renata može opće leći sa njime jer je cura u redu, a kaj vidi na njemu (pare!!!) ja ne znam.... ma koma!

Dokaze koje imaš protiv igora slobodno podijeliš s nama. Baš sam u potrazi za programom za automatski backup txt, pdf i svih office podataka sa račulana. To će biti super stvar za Igorove djelatike da mogu nabrzaka pobrat sve podatke sa kompova. Sve naravno u cilju što boljeg rasklinkavanja Igora.
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 44
Bodovi : 82
Reputacija : 5
Join date : 10.01.2011

https://www.facebook.com/igor.podolsak

[Vrh] Go down

Hora - Page 2 Empty Re: Hora

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics
» Hora

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.