Igor Podolšak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dal-Korbar

4 posters

Go down

Dal-Korbar Empty Dal-Korbar

Postaj by Admin pon 1 lis 2012 - 15:38

Drugi poslovni subjekt s kojim je Igor radio je Dal-Korbar, a ova tema je namjenjena svim informacijama vezanim za tu tvrtku.
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 44
Bodovi : 82
Reputacija : 5
Join date : 10.01.2011

https://www.facebook.com/igor.podolsak

[Vrh] Go down

Dal-Korbar Empty Moja prića

Postaj by Nadobudan uto 2 lis 2012 - 11:01

Preselili smo se na Horvatovac i promijenjeno je ime u Dal-Korbar. Otvorena je i poslovnica u Sisku. Moj posao je počeo opet trajati cijele dane. Ujutro u firmu, pa po robu da ima prva smjena s čime ić radit, pa za Sisak po novce, pa opet u firmu. Nakon toga opet po robu za drugu smjenu, donijet dio robe u firmu i opet za Sisak odnijet robu u Sisak da i oni imaju sa čime raditi. Mjesečno sam tuko 4000 km s autom. U novu firmu je stigao i novi direktor Miljenko Novosel. Od prvog dana gledao sam ga s rezervom. Nakon mjesec dana kad su i odvije krenuli problemi s plaćama shvatio sam da je Miljenko drugačiji direktor. On je svega svjestan i boli ga briga. Vjerojatno se i kuži u zakone pa zna što može, a što ne. Anegdota koju od tamo pamtim je kad mu je došla majka i natjeravala ga po dvorištu jer su joj došli kucati na vrata radi njega. Trčala je za njim oko kuće, a on je bježao. Svi su umirali od smijeha, a na na kraju je naredio zaštitaru da je izbaci iz dvorišta. Par dana nakon toga i Policija je bila u firmi zajedno sa bivšim radnicima koji nisu dobili niti plaće niti svoje radne knjižice te novinari. Krenuo je veliki medijski interes, ali relativno brzo je i splasnuo. Kako su se redovito parfemi uzimali u 2 navrata (2 puta dnevno) dobavljačica ih je počela davati na dug. Prvi put se to desilo kad Igor nije imao za svu robu nego samo za 1 box, a trebala su mu 3. Kad sam stigao kod dobavljačice ona je dobila prodati mi samo jednu kutiju. Nakon što sam to javio Igoru on mi je rekao da joj objasnim da trebam 3 kutije, ali da ću po još 2 kutije doći popodne. Nakon što sam joj to objasnio ona mi je odmah dala 3 kutije i rekla da joj popodne donesem samo novce. To je bila kobna greška i njoj i meni. Kad sam došao u firmu Igor je bio sav sretan i od toga dana stalno mu je falilo za robu. uzimalo se tako mjesec dana na dug, a onda jedan dan sam se ja pobunio jer mi je već bilo neugodno, a i bojao sam se da on nešto ne zaje.. Od tog dana ja više nisam išao po robu jer kao nije trebalo. Išao je njegov tjelohranitelj I.S. po robu što se tajilo, ali sam skužio. Nakon 7 dana sam mu rekao da mi ili da 3168 kn koliko je dužan za robu ili da dajem otkaz. I dobio sam otkaz. Ostao mi je 7400 kn u plaćama i taj novac za robu. Odmah drugi dan sam otišao dobavljačici javiti da ja više ne radim i da mu više ne daje robu dok ne plati dug. kako smo radili s Kineskinjom koja jedino od hrvatskog zna brojeve i riječ kuna bilo je gotovo nemoguće objasniti. Samo je ponavljala: "Ja tebi dala roba, ti meni dati novce". Otišao sam ponovo u firmu tražiti novac i tad je Igor prvi put poslao svog zaštitara na mene koji mi se unio u facu i rekao da ako diram u Igora da diram i u njega jer su oni partneri! Ja sam na to otišao Igoru i rekao da će me morat ubit kako bi me zaustavio jer dok god mi srce kuca borit ću se za taj novac i potrudit se da on što teže radi. Otišao sam iz firme, ali nisam stao. Krenula je internet borba. OK novac vjerojatno neću nikada vidjeti, ali neće niti on mirno i nesmetano raditi.


Zadnja promjena: Nadobudan; uto 2 lis 2012 - 11:46; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : dodane nove informacije)

Nadobudan

Broj postova : 19
Bodovi : 36
Reputacija : 15
Join date : 02.10.2012

[Vrh] Go down

Dal-Korbar Empty Re: Dal-Korbar

Postaj by Cica Maca uto 2 lis 2012 - 18:29

Standardna prica, jedno vreme se ima za robu,a onda ni nju za više nema. Pričalo se i da je ovde, u Beogradu, jedno vreme imao problema sa robom, nije je bilo, iz istog razloga verovatno. Ili je politika, da se i dobavljač prevari, uzme roba, a neplati. Onda ode kod drugog dobavljača i tako u krug. U toj situaciji se islo na to da kol operateri ugovore prodaju kosmodiskova, ubaci se sve to u program IBC i naredni dan dostavnice ne izadju na teren Onda krene frka veštačka da se diže.....kao, loša isporuka kol operatre na kraju meseca, pljušte otkazi, svaki dan je Jani bio dan "D", a kao sto BORAC piše i Jelena je Isidoru poslala kuci, jer joj se može..malo da trenira strogoću, i pokušava da glumi MR Janu i Zoranu, ali ne može ....daleko je ona ispod njih.........
Onda Isidora ode kod Peđice, kako ga LEPTIR naziva, po dokumenta i on pljuje Podolšaka kao niko nikoga, a on kao praziluk iz d* viri Podolšaku,

Very Happy ..haos, a u stvari cirkus Very Happy
Ludilo nastupa kada se u posao umeša Dejan tompus, umesto da se sredi i okupa, on se napije i udje u kol centar da drži govor, Podolšakov savetnik.

Teško je opisati to ludilo bom

....i tako kol operateri imaju čime da zbijaju šalu, na terasi, dok se MR Jana ne prodere - gotova pauzaaaaaaaaaaaaa, a dreči da je svita i kamarila čuje kako je ona vredna scratch a termini koje stalno vrti u krug su: šta,šta? kak se zove? obzirom! ovaj! Pismenost joj je na nivou!!



Cica Maca

Broj postova : 86
Bodovi : 105
Reputacija : 19
Join date : 01.10.2012

[Vrh] Go down

Dal-Korbar Empty Re: Dal-Korbar

Postaj by Admin sri 3 lis 2012 - 8:50

Uz Igora nikad nisu bili obrazovani ljudi!!!
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 44
Bodovi : 82
Reputacija : 5
Join date : 10.01.2011

https://www.facebook.com/igor.podolsak

[Vrh] Go down

Dal-Korbar Empty Re: Dal-Korbar

Postaj by Cica Maca sri 3 lis 2012 - 21:00

Obrazovani su dolazili da rade kod njega, ali su i bezali kao da su videli djavola Evil or Very Mad Twisted Evil

Cica Maca

Broj postova : 86
Bodovi : 105
Reputacija : 19
Join date : 01.10.2012

[Vrh] Go down

Dal-Korbar Empty Re: Dal-Korbar

Postaj by FightForMyRight čet 4 lis 2012 - 7:29

Strasno je sto je u ovom call centru gde sam ja bila sastav bio takav da je bilo cak i fakultetski obrazovanih ljudi koji su tokom recesije izgubili posao i bili prinudjeni da rade sta bilo...pored mene je jedno vreme sedela devojka Marija Kodic koja je zavrsila Ekonomski fakultet sa prilicno dobrim prosekom i za dve godine nije uspela da nadje posao u struci!

FightForMyRight

Broj postova : 24
Bodovi : 20
Reputacija : -4
Join date : 02.10.2012

[Vrh] Go down

Dal-Korbar Empty Re: Dal-Korbar

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.