Igor Podolšak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aqua Energy

+7
ana ivana
Osvetnica
Nadobudan
FightForMyRight
leptir
Cica Maca
Admin
11 posters

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Aqua Energy - Page 5 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by orhideja ned 14 lis 2012 - 20:49

Vidim da si na forumu, Nekoslave. Hocemo da pisemo redom, od vrha do dna i da nikog ne preskocimo?

orhideja

Broj postova : 11
Bodovi : 20
Reputacija : 9
Join date : 11.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 5 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by nekoslav ned 14 lis 2012 - 20:57

Mislim da nisi razumela moj post, ovo je organizacija kol centra u krunskoj, gde sam i radila. To nije kompletna sema, jer ne znam organizaciju dostavne sluzbe, niti ljudi koji su podolsaku pruzali podrsku.

A ako ti znas bolje onda te molim i da je napises, zasto "ostavljas za kasnije''?

nekoslav

Broj postova : 6
Bodovi : -2
Reputacija : -8
Join date : 08.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 5 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by orhideja ned 14 lis 2012 - 21:23

Nekoslave, svako ko je radio u Krunskoj zna Jovana, ex direktora i policajca Mileta, svako ko je radio kod Podolšaka zna da su oni činili vrh, samo ti ne znaš. Daj, molim te! Oni su AJKULE, iliti krupne ribe o kojima bismo trebali pisati, dok Jana, Peđa i ostali, naravno, nikoga ne preskočiti, jer su svi isti.....oni dolaze na kraju, sitne ribice u odnosu na ovaj trio. Sam si napisao nesto u smislu da riba smrdi od glave, pa daj se onda pridrzavati svoga stava i poceti od vrha i glavnih.

orhideja

Broj postova : 11
Bodovi : 20
Reputacija : 9
Join date : 11.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 5 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by orhideja ned 14 lis 2012 - 21:46

Smatram da treba pisati o krupnim ribama, koji su činili vrh piramide prevaranata. Naravno, sa napomenom da je neko zloupotrebljavao svoj polozaj i potpomagao Igora Podolšaka, a tako se radilo i kod vas, i kod nas.

Naravno, sam nije mogao ovoliko dugo da hara, već sa dobrom zaleđinom.
Mnogo je zla uradio u Hrvatskoj, pobegao u Srbiju. Ceo net je bio prebukiran tačnim adresama u Beogradu, naravno niko mu nije dosao na vrata. Znate zasto? Potpomognut vezama ljudi na polozaju, koje treba ovde pomenuti.


orhideja

Broj postova : 11
Bodovi : 20
Reputacija : 9
Join date : 11.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 5 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by Admin pon 15 lis 2012 - 8:38

orhideja je napisao/la:Smatram da treba pisati o krupnim ribama, koji su činili vrh piramide prevaranata. Naravno, sa napomenom da je neko zloupotrebljavao svoj polozaj i potpomagao Igora Podolšaka, a tako se radilo i kod vas, i kod nas.

Naravno, sam nije mogao ovoliko dugo da hara, već sa dobrom zaleđinom.
Mnogo je zla uradio u Hrvatskoj, pobegao u Srbiju. Ceo net je bio prebukiran tačnim adresama u Beogradu, naravno niko mu nije dosao na vrata. Znate zasto? Potpomognut vezama ljudi na polozaju, koje treba ovde pomenuti.


Piši, ali ne ovdije!!! Otvoriš temu "Jana", "Dragana", "Zoka", "Ova", "Ona", "Ovaj" "Onaj" u kategoriji nerazvrstane teme i piši koliko te volja.


Zadnja promjena: Admin; uto 16 lis 2012 - 11:22; ukupno mijenjano 1 put.
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 44
Bodovi : 82
Reputacija : 5
Join date : 10.01.2011

https://www.facebook.com/igor.podolsak

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 5 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by orhideja pon 15 lis 2012 - 16:42

Admin je napisao/la:
orhideja je napisao/la:Smatram da treba pisati o krupnim ribama, koji su činili vrh piramide prevaranata. Naravno, sa napomenom da je neko zloupotrebljavao svoj polozaj i potpomagao Igora Podolšaka, a tako se radilo i kod vas, i kod nas.

Naravno, sam nije mogao ovoliko dugo da hara, već sa dobrom zaleđinom.
Mnogo je zla uradio u Hrvatskoj, pobegao u Srbiju. Ceo net je bio prebukiran tačnim adresama u Beogradu, naravno niko mu nije dosao na vrata. Znate zasto? Potpomognut vezama ljudi na polozaju, koje treba ovde pomenuti.


Piši, ali ne ovdije!!! Otvoriš temu "Jana", "Dragana", "Zoka", "Ova", "Ona", "Ovaj" "Onaj" u kategoriji nerazvrstane teme i piši koliko te volja.

Niste me razumeli najbolje. Mislim na ljude koji mu prizaju podršku sa druge strane, zataškavaju prijave, sredjuju kazne, veze u policiji, poput Mileta i Jovana i nekih drugih ljudi, ali to nisu njegovi "radnici", u smislu voditelja, direktora, sekretarice i sl. profila. Šta je mogla Jana da zataška sa njegovim poternicama i prijavama u policiji? Nista. Šta je mogla Dragana da sredi u vezi pritvora? Ništa. Sta su mogle Zorana, Jelena Kostic, ili mali Maletic da zataskaju u vezi pranja para ili utaje poreza, kojaje radjena? Nista. Navedeni su "mali" igraci, čak vise radnici koji su radili po uputstvu sa vrha, a vrh čine Mile, Jovan i Igor. Naravno, vi mislite sta zelite, ja mislim da je trojka vrh piramide.

orhideja

Broj postova : 11
Bodovi : 20
Reputacija : 9
Join date : 11.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 5 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by Admin pon 15 lis 2012 - 19:12

orhideja je napisao/la:
Admin je napisao/la:
orhideja je napisao/la:Admine, sto se tice vaseg upozorenja, odnosno pretnje o brisanju profila sa foruma, mogu reci da me bas briga.
Ako smatrate da me treba izbrisati, brišite me.

Ja svoj stav necu promeniti, smatram da treba pisati o krupnim ribama, koji su činili vrh piramide prevaranata. Naravno, sa napomenom da je neko zloupotrebljavao svoj polozaj i potpomagao Igora Podolšaka, a tako se radilo i kod vas, i kod nas.

Naravno, sam nije mogao ovoliko dugo da hara, već sa dobrom zaleđinom.
Mnogo je zla uradio u Hrvatskoj, pobegao u Srbiju. Ceo net je bio prebukiran tačnim adresama u Beogradu, naravno niko mu nije dosao na vrata. Znate zasto? Potpomognut vezama ljudi na polozaju, koje treba ovde pomenuti.


Piši, ali ne ovdije!!! Otvoriš temu "Jana", "Dragana", "Zoka", "Ova", "Ona", "Ovaj" "Onaj" u kategoriji nerazvrstane teme i piši koliko te volja. I gle ja se nikada ne prijetim. Ja upozoravam i radim.

Svakog tko trolla teme ću kazniti bezuvjetno, a i svakog tko ovaj forum pretvara u babinjak ili se prepucava u nedogled. Svako u svojoj kući postavlja pravila, a ovdje ih ja postavljam. Moram priznati da me ovaj tvoj post i tvoj stav jako podsjeća na nekog tko je već bio ovdje,

Niste me razumeli najbolje. Mislim na ljude koji mu prizaju podršku sa druge strane, zataškavaju prijave, sredjuju kazne, veze u policiji, poput Mileta i Jovana i nekih drugih ljudi, ali to nisu njegovi "radnici", u smislu voditelja, direktora, sekretarice i sl. profila. Šta je mogla Jana da zataška sa njegovim poternicama i prijavama u policiji? Nista. Šta je mogla Dragana da sredi u vezi pritvora? Ništa. Sta su mogle Zorana, Jelena Kostic, ili mali Maletic da zataskaju u vezi pranja para ili utaje poreza, kojaje radjena? Nista. Navedeni su "mali" igraci, čak vise radnici koji su radili po uputstvu sa vrha, a vrh čine Mile, Jovan i Igor. Naravno, vi mislite sta zelite, ja mislim da je trojka vrh piramide.

Za sve postoje adekvatne teme pa tako i tema o Igorovim suradnicima. Ova tema je za poslovanje određene firme u određenom gradu odnosno dojavu adresa, linkova na oglase za posao, eventualno opis siterma rada i slično. Za rasprave o točno određenim osobama postoje druga mjesta i ovo definitivno nije to mjesto. Eto sa teme je filtriranjem obrisano oko 90 beskorisnih postova, prepucavanja i provokacija ukupno 6 stranica ove teme što je skoro 50%!!!


Zadnja promjena: Admin; uto 16 lis 2012 - 11:32; ukupno mijenjano 1 put.
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 44
Bodovi : 82
Reputacija : 5
Join date : 10.01.2011

https://www.facebook.com/igor.podolsak

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 5 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by Admin uto 16 lis 2012 - 11:36

Tema filtrirana i sad Vam otvaram temu [You must be registered and logged in to see this link.] gdje možete pisati o ćemu god Vas volja dokle god ne kršite pravila foruma. Ova tema ostaje samo za dijeljenje korisnih informacija, a prepucavanja selite na chat. Ak Vam to neće biti dovoljno otvorit ću Vam i temu "Babinjak" samo ne tjerajte me da Vas kažnjavam.

LP
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 44
Bodovi : 82
Reputacija : 5
Join date : 10.01.2011

https://www.facebook.com/igor.podolsak

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 5 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.