Igor Podolšak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aqua Energy

+7
ana ivana
Osvetnica
Nadobudan
FightForMyRight
leptir
Cica Maca
Admin
11 posters

Stranica 2 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Aqua Energy - Page 2 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by ana ivana pet 5 lis 2012 - 9:57

Iz Bačvanske br. 14 ne može ništa, fizički, dobro ga čuvaju i paze, osim da leži i smišlja kako drugom da ,,svali,, sve ovo.

ana ivana

Broj postova : 30
Bodovi : 41
Reputacija : 11
Join date : 05.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 2 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by ana ivana pet 5 lis 2012 - 10:09

Samo je pitanje gde je tačno u Bačvanskoj 14, podrum, prizemlje, I ili II sprat..ili je mozda završio na III ili IV spratu, jer je na ta dva sprata smeštena bolnica kazneno popravnog doma, pošto nisam sigurna da je baš stabilna ličnost, možda je već u "ludačkoj košulji"...Ko zna, život je čudan

ana ivana

Broj postova : 30
Bodovi : 41
Reputacija : 11
Join date : 05.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 2 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by Nadobudan pet 5 lis 2012 - 10:20

ana ivana je napisao/la:Samo je pitanje gde je tačno u Bačvanskoj 14, podrum, prizemlje, I ili II sprat..ili je mozda završio na III ili IV spratu, jer je na ta dva sprata smeštena bolnica kazneno popravnog doma, pošto nisam sigurna da je baš stabilna ličnost, možda je već u "ludačkoj košulji"...Ko zna, život je čudan

Nije u "luđačkoj košulji" garantirano!!!

Nadobudan

Broj postova : 19
Bodovi : 36
Reputacija : 15
Join date : 02.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 2 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by ana ivana pet 5 lis 2012 - 10:26

Malo sam se "sarkastično" našalila na račun njegove ličnosti, pitanje je da li psihički stabilna ličnost, to ne znam, nisam stručna da dajem takve ocene, ali da je patološki lažov-to niko ne može da porekne.

ana ivana

Broj postova : 30
Bodovi : 41
Reputacija : 11
Join date : 05.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 2 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by ana ivana pet 5 lis 2012 - 10:35

Ono što je takodje sigurno to je da je u istražnom zatvoru, da smišlja priče, i pakuje svoja dela drugim, već je dovoljno neke ljude uvalio o probleme, koji zaista ne znam kako da se izvuku iz njih, kojom magijom i čarolijom. Preostaje Renata Mužek da se "sahvata" kao direktor i vlasnik jedne od firme, koja je direktan učesnik u ovom privrednom kriminalu. Mada, možda je već spakovala kofere i zbrisala za Varaždin, odnosno Čakovec.

ana ivana

Broj postova : 30
Bodovi : 41
Reputacija : 11
Join date : 05.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 2 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by Nadobudan pet 5 lis 2012 - 10:50

Pa Renata je jako promišljena osoba. Ja osobno nikad nisam primječivao koliko je on neuredan dok to nisu drugi počeli spominjati, a Renata je došla na razgovor za posao i već iste noći navodno završila s njim, a to sve dokazuje. Pogotovo činjenica da mu je cura već 3 godine! Nemreš bit s nekim 3 godine i ne znati što radi, a k tome još i otvoriš firmu za tu osobu na svoje ime! Prestrašno!

Nadobudan

Broj postova : 19
Bodovi : 36
Reputacija : 15
Join date : 02.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 2 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by ana ivana pet 5 lis 2012 - 18:35

Sudeci po onome sto su SR mediji pisali, pored "emotivne veze" ako se to moze tako nazvati, oni su i u"poslovnim vezama" ortaci.

Imate link tog snimka, koji ste stalno vrti na RTS2-državnoj TV, na sajtu [You must be registered and logged in to see this link.]

Ma naravno, mozete sa nekim biti u vezi kratko vreme i tada nemate priliku saznati čime se bavi, ali biti sa nekim u vezi 3 godine, citam da imaju i "zajednički stan u Varadžinu", direktor i vlasnik firme preko kojih on radi - nema šanse da ne zna kojim "biznisom" se on bavi, a samim tim mu je i "ortak u poslu".

ana ivana

Broj postova : 30
Bodovi : 41
Reputacija : 11
Join date : 05.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 2 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by Osvetnica pet 5 lis 2012 - 19:13

Zna ta zmija cime joj se dragi bavi. U Varazdinu je cesto bila u cakk centru, setala medju ljudima i kontrolirala sto i koliko rade... BTW. Novac od dnevnog prometa uplacivali su dostavljaci na njen privatni racun, umjesto na racun firme

Osvetnica

Broj postova : 53
Bodovi : 75
Reputacija : 20
Join date : 01.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 2 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by ana ivana pet 5 lis 2012 - 20:07

affraid .


Zadnja promjena: ana ivana; uto 9 lis 2012 - 15:38; ukupno mijenjano 1 put.

ana ivana

Broj postova : 30
Bodovi : 41
Reputacija : 11
Join date : 05.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 2 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by ana ivana pet 5 lis 2012 - 20:09

Te zmije, kojima su pare najbitnije, su najgore, a tek kada pocnju da se proseravaju o poslu.......to je da se covek najezi, jer su glupe kao noc, ne znaju nista, onda ovo-ono.....ja ovo, ono...hujjjjjjj

ana ivana

Broj postova : 30
Bodovi : 41
Reputacija : 11
Join date : 05.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 2 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by Gost sub 6 lis 2012 - 19:52

Evo, upravo je RTS2 - Potrosački savetnik opet imao emisiju o Igoru.
Za one koji nisu to videli, sutra je repriza u 12h.

Jana i Zorana su veoma pominjane u ovoj emisiji, od strane jedne call operaterke, koja je javno svedočila o obuci, koju su imenovane sprovodile. Naravno, u suprotnosti sa propisima koji regulisu radnopravne odnose su to radile.

Ali, mozda im ne treba zameriti, iz sledećih razloga (ŠALIM SE NARAVNO):
1. IN je biti Igorova "miljenica" i sve sto on kaze sprovoditi u delo
2. imale su % od obuke, ispod ruke, koju je Igor direktno davao Jani, a ona to delila sa Zoranom (zastupljeno mišljenje)
3. ne znaju one sta Zakon o radu sadrzi.
Za Zoranu manje-vise , ali Jana se hvali kako je na III godini prava, pored toga sto non-stop prica da ima verenika Bobana. Mozda svi call operateri i ne znaju da je Milijana Ribać, ali da ima verenika - to znaju svi.
Zato je dobila toliko prostora u emisiji, pominje se više nego Igor.


Zadnja promjena: Veritas vincit; pon 8 lis 2012 - 21:02; ukupno mijenjano 3 put/a.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 2 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by Admin ned 7 lis 2012 - 10:25

Veritas vincit je napisao/la:Evo, upravo je RTS2 - Potrosački savetnik opet imao emisiju o Igoru.
Za one koji nisu to videli, sutra je repriza u 12h.

Jana i Zorana su veoma pominjane u ovoj emisiji, od strane jedne call operaterke, koja je javno svedočila o obuci, koju su imenovane sprovodile. Naravno, u suprotnosti sa propisima koji regulisu radnopravne odnose su to radile.

Ali, mozda im ne treba zameriti, iz sledećih razloga (ŠALIM SE NARAVNO):
1. IN je biti Igorova "miljenica" i sve sto on kaze sprovoditi u delo
2. imale su % od obuke, ispod ruke, koju je Igor direktno davao Jani, a ona to delila sa Zoranom
3. ne znaju one sta Zakon o radu sadrzi.
Za Zoranu manje-vise , ali Jana se hvali kako je na III godini prava, pored toga sto non-stop prica da ima verenika Bobana. Mozda svi call operateri i ne znaju da je Milijana Ribać, ali da ima verenika - to znaju svi.
Zato je dobila toliko prostora u emisiji, pominje se više nego Igor.

Pokušavao sam naći livestream RTS2, ali bezuspješno. Ako se gdje pojavi snimka javite link. Može i meni na PP.
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 44
Bodovi : 82
Reputacija : 5
Join date : 10.01.2011

https://www.facebook.com/igor.podolsak

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 2 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by Gost ned 7 lis 2012 - 13:19

Hapšenje prodavaca lažnog Kosmodiska

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 2 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by Gost pon 8 lis 2012 - 13:06

Broj registrovanih korisnika se povećao, ali se niko ne oglašava.
To mi nije jasno.
Bojite se Igora ili nekog od suradnika? Ili su budale kreirale profile, da sami sebe brane, jer su očajni i u nimalo prijatnoj situaciji, tako da sada smisljaju sta da pisu?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 2 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by Osvetnica pon 8 lis 2012 - 13:59

I u Hrvatskoj su imali razne profile sa kojih su branili sami sebe..čekaj da se raspišu...prepoznat ćeš ih po "pismenosti" jer ne znaju da postoje interpunkcije, mala slova i td... Rolling Eyes

Osvetnica

Broj postova : 53
Bodovi : 75
Reputacija : 20
Join date : 01.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 2 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by Gost pon 8 lis 2012 - 14:14

Osvetnica je napisao/la:I u Hrvatskoj su imali razne profile sa kojih su branili sami sebe..čekaj da se raspišu...prepoznat ćeš ih po "pismenosti" jer ne znaju da postoje interpunkcije, mala slova i td... Rolling Eyes

Naravno, od takvih profila šta drugo i ocekivati...samo tekst nakucan u nizovima...
Na časovima srpskog/hrvatskog jezika mozda jesu i bili, ali su previše retardirani da bi shvatili da postoju gramatika, pravopis...
Ja se čudim što ih nema do sada.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 2 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by ana ivana pon 8 lis 2012 - 21:33

....ima li ko vesti o igoru? srbija?hrvatska?

ana ivana

Broj postova : 30
Bodovi : 41
Reputacija : 11
Join date : 05.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 2 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by ana ivana uto 9 lis 2012 - 5:01

jel isao kod od vas po knjizice
juce je grupa operatera, koji su bili naklonjeni jeci i jani, dogovorila se sa njima, nasli se i islli po knjizice, a zokice nema..postala je sada nebitna
ide li prethodna najava ili ne u policiju?


Zadnja promjena: ana ivana; uto 9 lis 2012 - 15:44; ukupno mijenjano 1 put.

ana ivana

Broj postova : 30
Bodovi : 41
Reputacija : 11
Join date : 05.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 2 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by ana ivana uto 9 lis 2012 - 8:38

e...da...a gde je drustvo


Zadnja promjena: ana ivana; uto 9 lis 2012 - 15:44; ukupno mijenjano 1 put.

ana ivana

Broj postova : 30
Bodovi : 41
Reputacija : 11
Join date : 05.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 2 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by aSasa uto 9 lis 2012 - 13:27

Postovani,ja sam jedan od prevarenih i neisplacenih vozaca.Danas sam isao u SUP u 29-tog po radnu knjizicu,inspektori su mi rekli da je Igor Podolsak isporucen Hrvatskoj,a da je za 11.10. zakazano saslusanje i pretres u Palati Pravde u Bgd,da se svi vade,pocev od Igora,koji tvrdi da firme nisu njegove,do ljudi oko njega,novih ili starih saradnika.....Navodno se i firme vode sada na druge ljude koji tvrde da sa njim nemaju nista,izmedju ostalog i neki pravnik ili advokat Borislav Spasojevic ili tako nesto.Savetuju nam da kolektivno tuzimo ne ljude,nego firmu Aqua energy i Comodum vita

aSasa

Broj postova : 21
Bodovi : 24
Reputacija : 1
Join date : 09.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 2 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by nekoslav uto 9 lis 2012 - 13:29

par informacija o igoru, i dalje je u pritvoru, posto znaju da bi u slucaju pustanja odmah napustio zemlju. I bice tamo dok ga u medjuvremenu ne zatrazi maticna drzava.

nekoslav

Broj postova : 6
Bodovi : -2
Reputacija : -8
Join date : 08.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 2 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by aSasa uto 9 lis 2012 - 13:51

A,da pre neki dan sam bio i do Palate pravde kod sudije Jove koji me je i uputio na 29.-ti,takodje mi je rekao da je za 11.10. zakazan pretres.saslusanje i da je javnost iskljucena,tj. da ne mozemo da prisustvujemo

aSasa

Broj postova : 21
Bodovi : 24
Reputacija : 1
Join date : 09.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 2 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by aSasa uto 9 lis 2012 - 13:54

Zvao sam i Predraga Maletica u vezi radne knjizice,posto je nigde nema,on kaze da nema veze sa tim,a u vezi plate ili da je zaboravimo ili da se tuzimo,al bolje kolektivno jer su advokati i takse veliki trosak,a kao i njemu duguju puno novca

aSasa

Broj postova : 21
Bodovi : 24
Reputacija : 1
Join date : 09.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 2 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by Gost uto 9 lis 2012 - 13:56

kako ne nemozemo da prisustvujemo? to se kao ne tice radnika?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 2 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by Gost uto 9 lis 2012 - 14:02

Konacno normalan sagovornik. Jel ko za ideju da odredimo datum i vreme, objavimo ovde i da se iskupimo u sto vecem broju, pa da se izdogovaramo u vezi plata i te eventualno tuzbe?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 2 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.