Igor Podolšak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aqua Energy

+7
ana ivana
Osvetnica
Nadobudan
FightForMyRight
leptir
Cica Maca
Admin
11 posters

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Aqua Energy - Page 4 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by aSasa sri 10 lis 2012 - 19:06

to ne znam,ali mi je marko rekao pre par dana kada sam isao do njega da pitam za platu i radnu knjizicu,da protiv njega sigurno i da je i njega zavrnuo za novac i da ce sada sve sto je zaradio morati dati na advokata

aSasa

Broj postova : 21
Bodovi : 24
Reputacija : 1
Join date : 09.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 4 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by ana ivana sri 10 lis 2012 - 19:07

Za onog Kovacevica Srbija plati onolike pare, mogla je i Hrvatska, ako su ga sami trazili kao svog drzavljanina?

ana ivana

Broj postova : 30
Bodovi : 41
Reputacija : 11
Join date : 05.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 4 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by aSasa sri 10 lis 2012 - 19:08

koliko vidim samo se ti i ja dopisujemo,a nema nikog drugog,a puno je ljudi sigurno proslo kroz firme

aSasa

Broj postova : 21
Bodovi : 24
Reputacija : 1
Join date : 09.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 4 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by ana ivana sri 10 lis 2012 - 19:17

Malo je onih koji razgovaraju, samo podivljaju ovi igorovi šljamovi s vremena na vreme, a ne znaju da je snimak telefonom kako zorana demonstrira kosmodisk u krusnkoj, neko ko se proziva dostavio u policiju, tako neka samo nastave, sebe ce u uvaliti u problem, a kazem im da se zmije ne diraju

ana ivana

Broj postova : 30
Bodovi : 41
Reputacija : 11
Join date : 05.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 4 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by aSasa sri 10 lis 2012 - 19:22

ne znam koliko dugo si radila,al meni je izgleda bila sreca sto sam se osurio kafom,pa nisam pukao goriva za jos ceo mesec,pazi to je nekih 4-5000 km mesecno

aSasa

Broj postova : 21
Bodovi : 24
Reputacija : 1
Join date : 09.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 4 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by Osvetnica sri 10 lis 2012 - 20:22

Nadam se da Igor nije pusten na slobodu, jer bi mogao nestati kako je iz Hrvatske...kazete da je sutra sudjenje... Javite ako netko cuje kako je proslo na Sudu..nadam se da ce dobiti dozivotnu robiju Twisted Evil

Osvetnica

Broj postova : 53
Bodovi : 75
Reputacija : 20
Join date : 01.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 4 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by nekoslav sri 10 lis 2012 - 21:53

ana ivana je napisao/la:...protiv koliko njih se vodi istraga, postupak?

Za one koji ne paze na casu, uhapseni su: Igor, Marko, Dejan i Bozidar.
Istraga se vodi protiv njih cetvorice, plus osobe koje su potpomagale krivicno delo prevare i falsifikovanja.

E sad, tu je veoma interesantno da su svi iz kol centra iskazali zelju da potpomognu istragu,nadajuci se da ce na taj nacin izbeci odgovornost, al posto su u tom postupku okriviljivali ili jedni druge ili igora, koji je opet prebacivao odgovornost na druge, na tome se nije daleko otislo. Opste rasulo. Zato ce biti pokrenut postupak protiv igora i one trojice, ali i pomagaca, dakle jedan krug od 7,8 ljudi, redom Pedja, Dragana, Jana, Zorana, Jelena. Po informacijama iz firme Jelena i Zorana su bile podredjene Jani, tako da ce se i krivicna odgovornost tako uzimati, Pedja je odsustvovao mesec dva,(ubo je dzek pot da se vrati taman kad su ga uhapsili), Dragana je dobila otkaz al se tereti za vreme provedeno u firmi pre otkaza, a Jana ce izgleda biti jedini saradnik kome ce se uracunati saradnja sa istragom.

Mi koji smo bili na telefonima im nismo vise interesantni, posle 3,4 iskaza vec su se ponavljale price tako da se vise i ne pozivaju na nove razgovore. Ista stvar i sa dostavljacima. Meni je inspektor rekao da se vratim muzu i porodici i da ce me postom obavestiti ukoliko im eventualno nesto zatrebam.

ps Znam i za trenutnu igorovu lokaciju, al ne zelim da delim informacije nekima koji se ubise objasnjavajuci kako su u stalnim kontaktima sa inspektorima i policijom, a ovamo bi od mene da saznaju sve informacije. e pa, sipak Razz

nekoslav

Broj postova : 6
Bodovi : -2
Reputacija : -8
Join date : 08.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 4 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by Admin čet 11 lis 2012 - 20:39

aSasa je napisao/la:ja sam bio prekjuce u 29.-tom sa jos jednim kolegom i nama su inspektori rekli da je on isporucen,a da je saslusanje zakazano za 11.10. tj sutra

Sumnjam da je isporučen Hrvatskoj.
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 44
Bodovi : 82
Reputacija : 5
Join date : 10.01.2011

https://www.facebook.com/igor.podolsak

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 4 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by Admin čet 11 lis 2012 - 20:42

aSasa je napisao/la:koliko vidim samo se ti i ja dopisujemo,a nema nikog drugog,a puno je ljudi sigurno proslo kroz firme

Je puno je ljudi prošlo, ali forum je novi i još uvijek jako malo ljudi rna za ovaj forum. Svaki Forum se diže iz pepela barem 3-4 mjeseca, ako ne i pola godine...
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 44
Bodovi : 82
Reputacija : 5
Join date : 10.01.2011

https://www.facebook.com/igor.podolsak

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 4 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by leptir pet 12 lis 2012 - 21:51

jako je zanimljivo da nekoslav, koji se predstavlja kao obican operater, ima toliko podataka....... a svi ostali operateri nemaju? da nije u pitanju cista prevara,od strane osobe (ZORANA) koja je ubedjivala ljude tj zaposlene da je kosmodisk pravi i da je prica studia moderne o laznom prizvodu, nacin da se izbore sa konkurencijom........ i onda mazanje ociju sa muzom i decom.......jer se zna da ni jana ni zorana nisu u braku, a svi na forumu sumnjaju da se iza "nekoslava" kriju bas one......... igor vas je super naucio.......samo smo i mi na zalost iz sopstvenog iskustva sa doticnim naucili da prepoznamo prevarante....... cheers

leptir

Broj postova : 4
Bodovi : 22
Reputacija : 18
Join date : 01.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 4 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by orhideja sub 13 lis 2012 - 10:15

Osvetnica je napisao/la:I u Hrvatskoj su imali razne profile sa kojih su branili sami sebe..čekaj da se raspišu...prepoznat ćeš ih po "pismenosti" jer ne znaju da postoje interpunkcije, mala slova i td... Rolling Eyes

Nisam ni sumnjala da ce ovde biti drugačije. Počeće se pojavljivati članovi, koji će navoditi i da je Igor samo radnik bio, da su drugi organizovali prevare i zarađivali pare, da je on nevin ,kao i mnogi drugi radnici, koji su radili za platu. Sad glume neko "ludilo" pisajući ovde, kao da je policija pohapsila klanove okorelih kriminalaca, pa ce sada kao Nekoslav navodi Jana biti svedok-saradnik. Mozda joj se dodeli i policijska zaštita i pratnja.Mozda joj se u službu stavi čitavo odeljenje, kao u američkim trilerima Laughing

Realno, razbijena je grupa prevaranata i hohštaplera, a utripovali su da su veliki krimosi.

Samo ne znam zasto neko ne rešava problem svoje ličnosti, nego gubi vreme viseću po forumima i netu, posebno kada je seksualna orijentacija u pitanju i potrazi strucnu pomoc da se odluci kome polu da se prikloni. Mada, citam po štampi, da se krece i sa promenom pola, u Beogradu, tako se nadam da ce se naći utočište i duševni mir.





Zadnja promjena: orhideja; sub 13 lis 2012 - 19:02; ukupno mijenjano 1 put.

orhideja

Broj postova : 11
Bodovi : 20
Reputacija : 9
Join date : 11.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 4 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by orhideja sub 13 lis 2012 - 10:29

Zasto malo ne pišemo o krupnijim ribama?
Ove sitne ribice, koje pokušavaš uzdići na viši nivo, nisu zanimljive, a time istovremeno pokušavaš skrenuti teme pisanja na drugu stranu.
Ti i ja znamo to.

Sva štampa je obavila skoro sve isto, sad se sve i stišalo....osim jednog lista, ko se uvek razlikovao od drugih.
[You must be registered and logged in to see this link.]


Zaposlili 70 ljudi

Policija osnovano sumnja da je u organizaciju čitave prevare umešan i jedan pripadnik MUP-a, za kojim se intenzivno traga, a zbog čega je vest o hapšenju Podolšaka tri dana držana u tajnosti.

- Osumnjičeni su na teritoriji Beograda registrovali tri preduzeća i preko njih prodavali lažni „kosmodisk". Oni su zaposlili 70 radnika koji su u telefonskom imeniku pronalazili „srećne dobitnike" i obaveštavali ih da su dobili „kosmodisk" kao poklon koji košta oko 60 evra, ali da moraju da uplate poštarinu. Pošto su falš „kosmodiskove" kupovali kod Kineza po ceni od jednog do dva evra, zarada po jednom „poklonu" bila je najmanje 10 evra - navode u policiji.

Hrvati: Bravo za Srbe!

Vest o hapšenju Podolšaka proširila se internetom, pa su društvene stranice i portali puni pohvala za beogradsku policiju od strane Hrvata, koji tvrde da je Podolšak tri godine radio u Hrvatskoj, varao ljude i da mu niko ništa nije smeo.

Šta kažeš na ovaj tekst? Hocemo malo o krupnim ribama????


Zadnja promjena: orhideja; sub 13 lis 2012 - 19:23; ukupno mijenjano 8 put/a.

orhideja

Broj postova : 11
Bodovi : 20
Reputacija : 9
Join date : 11.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 4 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by orhideja sub 13 lis 2012 - 16:35

leptir je napisao/la:jako je zanimljivo da nekoslav, koji se predstavlja kao obican operater, ima toliko podataka....... a svi ostali operateri nemaju? da nije u pitanju cista prevara,od strane osobe (ZORANA) koja je ubedjivala ljude tj zaposlene da je kosmodisk pravi i da je prica studia moderne o laznom prizvodu, nacin da se izbore sa konkurencijom........ i onda mazanje ociju sa muzom i decom.......jer se zna da ni jana ni zorana nisu u braku, a svi na forumu sumnjaju da se iza "nekoslava" kriju bas one......... igor vas je super naucio.......samo smo i mi na zalost iz sopstvenog iskustva sa doticnim naucili da prepoznamo prevarante....... cheers

Tako je, leptiru. U pravu ste. Samo retard u mozak, moze uzvesti zakljucak da je ovo operater.
Ali, svakodnevna komunikacija sa prevarantima, koji su Igoru verno sluzili, naučila je mnoge da prepoznaju takve ljude.


Zadnja promjena: orhideja; sub 13 lis 2012 - 16:44; ukupno mijenjano 2 put/a.

orhideja

Broj postova : 11
Bodovi : 20
Reputacija : 9
Join date : 11.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 4 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by orhideja sub 13 lis 2012 - 16:41

Naravno, neki mogu samo da žale što će od sada da idu GSP-om i da plaćaju BUS PLUS, jer više nema - halo, taksi, molim vas jedno vozilo.....

Izvori prihoda su zavrnuti, zato se sada treba snalaziti tongue.

Tako je to kada se ima posla sa "BANDOM"



Zadnja promjena: orhideja; sub 13 lis 2012 - 19:15; ukupno mijenjano 1 put.

orhideja

Broj postova : 11
Bodovi : 20
Reputacija : 9
Join date : 11.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 4 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by leptir sub 13 lis 2012 - 17:42

sad kad znamo ko je nekoslav.....treba smisliti sta ikako dalje mislim na tuzbu.... da li tuziti sve zajedno ili samo igora sta mislite?

leptir

Broj postova : 4
Bodovi : 22
Reputacija : 18
Join date : 01.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 4 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by aSasa sub 13 lis 2012 - 17:46

sve odgovorne,pa nek se oni tale izmedju sebe ko ce koliko da plati,red je,delili su naj vise

aSasa

Broj postova : 21
Bodovi : 24
Reputacija : 1
Join date : 09.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 4 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by Gost sub 13 lis 2012 - 18:29

Svako svoga šefa odnosno neposrednog rukovodioca koju mu je govorio sta i kako da radi i koji mu je obaćavao FAMOZNIH 40.000.
Bilo je onih koji su obećavali da će se obuka od 6 dana platiti, ako se neko pokaze super.


Zadnja promjena: Veritas vincit; sub 13 lis 2012 - 21:46; ukupno mijenjano 2 put/a.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 4 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by Advocatus diaboli sub 13 lis 2012 - 21:37

S C E N A R I O


Dobar dan, moje poštovanje,

Ja sam ___(ime i prezime)_____, zovem Vas iz privrednog društva POSLEDNJE JE BILO AQUA ENERGY / A PRETHODNO je COMMODUM VITA.

S obzirom da smo mi privredno društvo koje se bavi marketinškom aktivnošću i prikupljanjem podataka, i bila bi nam velika čast i zadovoljstvo ako biste dali svoj pristanak da Vam postavimo par pitanja.

UKOLIKO FIZIČKO LICE DA SVOJU SAGLASNOST, RAZGOVOR SE NASTAVLJA

Zahvaljujemo Vam na datom pristanku.

Kao što smo pomenuli, mi smo društvo koje se bavi prikupljanjem podataka na tržištu koje obuhvata teritoriju grada Beograda (a kasnije Zrenjanin, Ečku, Požarevac, Kragujevac.... u zavisnosti gde se išlo)

Da li ste nekada čuli za „Kosmodisk classic spine masager“ ?

Znate li njegovu namenu, zašta se koristi, kao i efekte korišenja? (odgovor)

UKOLIKO JE ODGOVOR NEGATIVAN ILI FIZIČKO LICE IZRAZI ŽELJU DA SE UPOZNA SA ISTIM DAJE SE SLEDEĆE OBJAŠNJENJE :

Kosmodisk classic spine masager je efikasno, klinički testirano pomoćno mediinsko sredstvo koje smanjuje ili potpuno uklanja bol u predelu kičme i leđa. Poboljšava cirkulaciju, opušta mišiće i smanjuje napetost. Udoban je za nošenje, praktičan i prilagodljiv. Kombinovani testovi pokazuju smanjenje bola u leđima u 80% slučajeva. Možete da ga nosite dok radite, vozite automobil, zabavljate se ili odmarate.

Naročito se preporučuje osobama koje se nalaze pod povišenim rizikom od povreda ili bolova u leđima – profesionalni vozači, osobe koje mnogo vremena provode u sedećem položaju, fizički radnici, trudnice i mlade majke.

Deluje zahvaljujući svom obliku, ne koristeći dodatne izvore energije poput magneta ili baterija. Stimuliše mišiće u predelu kičme. Ovi mišići se zagrevaju i pospešuju cirkulaciju krvi, što za efekat ima opuštanje i redukciju napetosti u mišićima.

Sastoji se iz dva dela i to :
- Dužeg dela za ceo torzo
- Kraćeg dela za donji deo leđa



KAKO BI SE IZBEGLO STVARANJE POGREŠNOG UTISKA KOD POTROŠAČA DA JE OSVOJIO ILI DA ĆE PREDUZIMANJEM ODREĐENE RADNJE OSVOJITI NEKU KORIST KADA ISTA NE POSTOJI, PRELAZI SE NA DRUGI DEO RAZGOVORA :


Najljubaznije Vam se zahvaljujemo na utrošenom vremenu i učestvovanjem u našem prikupljanju podataka.

U skladu sa Vašom ljubaznošću, želimo da Vas obavestimo da imamo jedno iznenađenje za Vas. Naime, u mogućnosti smo da Vas obavestimo da ste dobili jedan proizvod Kosmodisk classic spine masager, besplatno kao reklamni uzorak.

Na našem tržištu se pojavio sličan proizvod po ceni od 7.500,00 dinara a Vi pomenuti Kosmodisk classic spine masager dobijate kao reklamni uzorak, potpuno besplatno.

Kako bismo izbegli mogućnost da narušimo ili pokušamo da narušimo Vašu ličnu slobodu izbora i na ovaj način Vas navedemo da donesete ekonomsku odluku koju inače ne biste, obaveštavamo Vas da imate jednu obavezu, odnosno neophodno je da podmirite troškove dostave koji iznose 1.990,00 dinara.

Dostavu vrši služba koja nije sastavni deo naše kompanije i dostavlja Vam pomenuti proizvod u vremenskom periodu koji Vama najviše odgovara.

Da li ste saglasni da mogućnošću dobijanja reklamnog uzorka?

UKOLIKO FIZIČKO LICE NE PRISTANE ZAHVALITE MU SE NAJLJUBAZNIJE

UKOLIKO FIZIČKO LICE PRISTANE :

Drago nam je da ste pristali i zamolili bismo Vas dan nam ponovite Vaše podatke, kako bi smo bili sigurni da će reklamni proizvod stići na Vašu kućnu adresu.

NAKON PROVERE PODATAKA, ISTI SE UPISUJU U DOSTAVNICE .

NAPOMENA :

- Nema opcije dolaznih poziva
- Nema razgovora sa maloletnim licima
- Obavezno se držati ponuđenog teksta
- Obavezno proveriti adresu i podatke za isporuku
- Da su odabrani metodom slučajnog uzorka (bele strane)
- Da se uputstvo nalazi u proizvodu


Zadnja promjena: Advocatus diaboli; sub 13 lis 2012 - 22:14; ukupno mijenjano 4 put/a.

Advocatus diaboli

Broj postova : 15
Bodovi : 20
Reputacija : 5
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 4 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by Advocatus diaboli sub 13 lis 2012 - 22:09

Ako pročitate prethodni tekst ili SCENARIO sigurno uočavate činjenicu da su se davale lažne informacije, koje su se odnosile da postoji uputstvo i da je klinički atestiran.

Dostavu vrši služba koja nije sastavni deo kompanije......ovo se misli na Vita express - dostavnu službu, koja se vodi na Renatu Mužek.

Da, zaista nije sastavni deo....hahaha..dobra šala, ali za neupućene.


Zadnja promjena: Advocatus diaboli; sri 23 sij 2013 - 18:03; ukupno mijenjano 1 put.

Advocatus diaboli

Broj postova : 15
Bodovi : 20
Reputacija : 5
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 4 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by nekoslav sub 13 lis 2012 - 22:29

I sada ide naivni predlog da se tuze vodje grupa?!?! I sta, Igora niko da ne dira, jeli suva sljivo?

nekoslav

Broj postova : 6
Bodovi : -2
Reputacija : -8
Join date : 08.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 4 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by Gost ned 14 lis 2012 - 8:56

Podrazumeva se da se Igor tuzi, to je logično, ali i svako svog nadređenog. Operateri mogu Dragani da duvaju, jer im nije bila nadređena ni vođa, ali Anđelina i Emina NE. Kontrola je bila njen resor, tako da ako cemo o kontroli, onda cemo i o Dragani.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 4 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by Nadobudan ned 14 lis 2012 - 12:11

Koliko poznajete Igora!? Znate zašto Igor ima direktore? Mislite da on ne može sve sam odraditi? On je prije bio gazda koji je vodio ljude i radio s njima. Išo s ljudima po terenu i bio prvi i jedini iza njih. Očito se opeko i promjenio način poslovanja. On postavi nekog za direktora i on postavlja uvjete! ON stoji iza svega i glavni je mozak operacije! NITKO DRUGI NIJE KRIV! ON PIŠE SCENARIJE I ON NEDA PLAĆE!!! Svatko može prozivat svog šefa, ali iza svega je na kraju IGOR PODOLŠAK i nitko drugi! On je taj koji zapošljava, ali i daje otkaze te i direktorima potajno iza zatvorenih vrata ako treba prijeti i otkazom, ali i obaćaje bajke ako treba. Sve zavisi od osobe...

Nadobudan

Broj postova : 19
Bodovi : 36
Reputacija : 15
Join date : 02.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 4 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by aSasa ned 14 lis 2012 - 13:10

a jel ima ko kontakt sa Eminom i Andjelinom,da vidimo sta one kazu

aSasa

Broj postova : 21
Bodovi : 24
Reputacija : 1
Join date : 09.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 4 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by nekoslav ned 14 lis 2012 - 20:00

Sistem organizacije kol centra u krunskoj: Smile

..................igor................
............/.............\...........
....pedja..............dragana...
....../........|.......|.........\....
.................jana.................
....zorana...stefan...jelena.....
..............operateri..............

nekoslav

Broj postova : 6
Bodovi : -2
Reputacija : -8
Join date : 08.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 4 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by orhideja ned 14 lis 2012 - 20:23

Nekoslave, drustvo ispod Podolsaka je u redu, to nisam nikada osporavala, bar ja, oni kasnije dolaze na red u mojim pisanjima, ali vrh piramide nije u redu.

Nedostaju policajac Mile i ex direktor Jovan u ravni sa Igorom, jedan sa leve, drugi sa desne strane.
Zato bi se oni zapostavili, kad se ne razlikuju ni po cemu od Igora Podolšaka??

Napravi jos jednu mrežu, samo neka njen vrh ovoga puta čine Marko, Igor, Mille.....
Za Igora se podrazumeva, ali vidi, opet Mile policajac i u drugoj mreži.
Previše slučajnosti, i na jednom, i na drugom mestu on, a ti ga zaobilaziš kao kiša oko Kragujevca....
Logičan zaključak sledi....Zar ne?

orhideja

Broj postova : 11
Bodovi : 20
Reputacija : 9
Join date : 11.10.2012

[Vrh] Go down

Aqua Energy - Page 4 Empty Re: Aqua Energy

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.